Peretti brała udział w “Kuchennych Rewolucjach”! Królowa Życia nie przypomina siebie sprzed lat! SZOK!

4 września 2020
Przez: : M.J

Bez wątpienia nowa Królowa Życia wie, jak szokować. Jak się okazuje, Sylwia Peretti w 2011 roku wzięła udział w programie “Kuchenne Rewolucje”. Nic dziwnego, że ciężko było ją skojarzyć z tym programem, gdyż przez ostatnie lata przeszła ogromną metamorfozę! Zobaczcie, czy ją pamiętacie! Sylwia Peretti brała udział w “Kuchennych Rewolucjach”!

3 września wystartował już 9. sezon uwielbianego przez widzów programu “Królowe Życia”. W tej serii nie tylko poznamy nowe uczestniczki, ale również na ekranach zobaczymy dobrze nam znane twarze. Dagmara Kaźmierska, Laluna, czy Iza Macudzińska są filarem tego programu i bez wątpienia widzowie nie wyrażają sobie tego formatu bez nich.

Ku niezadowoleniu wielu osób, w 9. sezonie zabraknie Rafała i Gabriela. Kolorowe ptaki z Głogowa zaznaczyły w jednym z postów, że cenią sobie wolność i szacunek, dlatego nie zobaczymy ich w kolejnym sezonie programu!

Produkcja jednak postarał się o to, aby nowe “królowe” były równie ciekawe, jak te, które już znamy. W programie zobaczymy miłosny trójkąt, na temat, którego więcej dowiecie się TUTAJ, jak i homoseksualną parę. W pierwszy odcinku poznaliśmy również Sylwię Peretti, która jak się okazuje, miała już swoje pięć minut na szklanym ekranie! Zobaczcie, jak się zmieniła przez te wszystkie lata!

Sylwia Peretti brała udział w “Kuchennych Rewolucjach”!

Sylwia Peretti aktualnie robi karierę, jako modelka i wraz ze swoim narzeczonym, Łukaszem prowadzi “wybuchowy” biznes. Zajmują się oni zabezpieczaniem i wydobywaniem bomb i niewybuchów!

Niemniej jednak w 2011 roku, była ona współwłaścicielką restauracji “U Jędzy”, która po “Kuchennych Rewolucjach” nazywała się “Edelweiss”. Co więcej, ta rewolucja nie miała szczęśliwego zakończenia!

Naszą uwagę zwróciła ogromna metamorfoza kobiety. Przez 9 lat zmieniła się diametralnie i śmiało można powiedzieć, że nie przypomina samej sobie z 2011 roku! Zresztą zobaczcie sami!

Źródło:
https://player.pl/playerplus/programy-online/kuchenne-rewolucje-odcinki,114/odcinek-9,S03E09,2408

Sylwia na swoim Instagramie chętnie pokazuje teraz swoje wdzięki!

Wiedzieliście, że Sylwia wystąpiła w “Kuchennych Rewolucjach”? Jak podoba Wam się jej metamorfoza?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej