Perfumy Sandry Kubickiej! Oficjalnie ruszyła ich sprzedaż!

24 czerwca 2020
Przez: : P.Z.

Perfumy Sandry Kubickiej. Oficjalnie ruszyła sprzedaż zapachów stworzonych przez modelkę. Po autorskiej  kolekcji sukienek teraz spełnia się jej kolejne marzenie o własnych perfumach. Zobaczcie!

Sandra Kubicka to Polka urodzona w Łodzi, która jednak za oceanem jako modelka odnosi największe sukcesy. Od trzynastego roku życia związana jest z branżą modelingową, a obecnie jako 25-latka ma na swoim koncie liczne sukcesy.

W Polsce jej postać stała się bardziej rozpoznawalna z pewnością za sprawą udziału w dziesiątej edycji „Tańca z Gwiazdami” jesienią 2019 roku. Sandra dostała się tam do półfinału i ostatecznie modelka zajęła trzecie miejsce.

Dzięki programowi rzeczywiście zyskała rzeszę polskich fanów. Jak również nowych obserwatorów w mediach społecznościowych, którzy chętnie podglądają jej życie i kibicują w nowych wyzwaniach zawodowych.

Od jakiegoś czasu w życiu modelki rzeczywiście sporo się dzieje. Prywatnie, z pewnością dużą zmianą była decyzja o pożegnaniu się z Miami, jak również rozstaniu z narzeczonym. Przypomnijmy bowiem, że Kubicka od 2008 roku mieszka w Miami, a w sierpniu 2019 zaręczyła się z Kaio Alvesem Goncalvesem.

Zawodowo zaś niezmiennie Sandra święci sukcesy. Po autorskiej  kolekcji sukienek stworzonej wraz z marką “Sugarfree”. Teraz spełnia się jej kolejne marzenie tym razem o własnych perfumach.

Perfumy Sandry Kubickiej. Oficjalnie ruszyła sprzedaż.

Pod koniec lutego tego roku wspominaliśmy, że Sandra wypuszcza własne perfumy sygnowane oczywiście jej nazwiskiem i wizerunkiem. Teraz jej marzenie o posiadaniu własnego zapachu staje się rzeczywistością.

“Moje autorskie perfumy będą dostępne wyłącznie w @kontigo 💙 Tak długo nad tym pracowaliśmy! Mam ogromny sentyment do tego projektu ❤️ dziękuje wszystkim, że pomogliście spełnić moje największe marzenie!…

Oszalejecie na ich punkcie! Obiecuje.” – napisała Sandra na Instagramie.

22 czerwca rzeczywiście ruszyła sprzedaż perfum Kubickiej online, 1 lipca zaś będzie je można dostać w sklepach stacjonarnych. I tak Sandra zaproponowała swoim fanom dwa zapachy na dzień i na wieczór.

“Przebojowa za dnia, zmysłowa nocą ✨ Każda kobieta kryje w sobie więcej niż jedno oblicze, za którym stoi jej inspirująca historia. Delikatna i silna. Dziewczęca i kusząca. Wrażliwa i odważna. Złożoność kobiecej natury rozbudza wyobraźnię – wyrażaj swoją wyjątkowość o każdej porze dnia i nocy z niezwykle kobiecymi zapachami All Day i All Night by @sandrakubicka 💋 Premiera już 22 czerwca 🔥” przeczytamy na Instagramie Kontigo

Warto podkreślić, że wody perfumowane “by Sandra Kubicka”, można kupić w dość przystępnych cenach, bo za 50 ml trzeba zapłacić 149 PLN, za 30 ml zaś 119 PLN. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie oczywiście na oficjalnej stronie sklepu Kontigo.

Co sądzicie? Ciekawi jesteście tych zapachów?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej