Piasek tłumaczy się z wbicia szpili Martynie Wojciechowskiej w “Tańcu z Gwiazdami 12”

29 września 2021
Przez: : M.S.

W ostatnim odcinku Andrzej Piaseczny nawiązał do rozstania podróżniczki i jej męża, co podchwyciły portale plotkarskie. Teraz Piasek przeprasza Martynę Wojciechowską i tłumaczy się ze swoich słów podczas oceny w Tańcu z Gwiazdami 12?

Andrzej Piaseczny nawiązał do rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego wstrząsnęło polskim show-biznesem. Szczególnie, że para, która uważana była za jedną z bardziej dobranych rozeszła się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Po tym jak media zaczęła spekulować na temat kryzysu Wojciechowskiej i Kossakowskiego, podróżniczka zdecydowała się “uzewnętrznić” na Instagramie, co robi bardzo rzadko i odniosła się do swojego rozstania z mężem.

Jak widać rozstanie podróżników odbiło się szerokim echem w mediach, gdzie często nawiązuje się do tej sytucji. Tak było i tym razem. Po występie Kingi Sawczuk i Jakuba Lipińskiego w Tańcu z Gwiazdami, podczas którego towarzyszył im brat gwiazdy, Andrzej Piaseczny docenił ogromną więź, jaka łączy Kingę i jej brata Kacpra. Przy tym zastosował dość zaskakujące porównanie, gdyż Piasek uznał, że występ i relacja gwiazdy i jej brata bardziej poruszyła go niż wyznanie Martyny Wojciechowskiej po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim:

Mnie to poruszyło bardziej niż wyznania Martyny Wojciechowskiej po rozstaniu z Kossakowskim

Zobacz także: Andrzej Piaseczny wyśmiał wyznanie Wojciechowskiej

Nie da się ukryć, że słowa wokalisty bardzo zaskoczyły zarówno innych jurorów, jak i prowadzących. Po tej wypowiedzi media zaczęły cytować słowa Piaska, co wyraźnie nie spodobało się jurorowi Tańca z Gwiazdami 12.

Piasek przeprasza Wojciechowską

Po tym, jak portale plotkarskie zaczęły rozpisywać się na temat słów Piaska odnośnie rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego, artysta zdecydował się odnieść do swojej wypowiedzi i przy okazji przeprosił podróżniczkę. Podkreślił, że bardzo lubi i ceni Wojciechowską i nie miał nic złego na myśli wypowiadając słowa odnośnie jej rozstania z mężem:

Ale się narobiło znowu… Chciałem powiedzieć, że Martynę Wojciechowską bardzo, bardzo lubię i szanuję. Jeśli ona sama, a nie ratlerki, w jakiś sposób poczuła się dotknięta tym, co powiedziałem  – serdecznie przepraszam.

Piasek przeprasza Martynę Wojciechowską
InstaStory – Andrzej Piasek Piaseczny

Myślicie, że Martyna Wojciechowska obraziła się za te słowa Piaska?

Źródło: polsat, Instagram Andrzeja Piasecznego, Instagram Przemka Kossakowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz