Połącz się z nami

Pierścionek zaręczynowy Wersow kosztował krocie. Nie uwierzycie, ile wydał na niego Friz

Pierścionek zaręczynowy Wersow

Z życia gwiazd

Pierścionek zaręczynowy Wersow kosztował krocie. Nie uwierzycie, ile wydał na niego Friz

Kilka tygodniu temu Friz oświadczył się swojej ukochanej. Okazuje się, że pierścionek, który podarował Wersow, nie należy do tanich. Jego cena może powalić Was na kolana.

Historia związku Friz i Wersow

Chociaż dziś Friz i Wersow znają wszyscy fani Ekipy, początek ich znajomości wcale nie narodził się w zespole. Okazuje się, że Karol poznał swoją obecną narzeczoną kilka lat temu, kiedy promował jeden z klubów.

„Historia naszej znajomości zaczęła się pod klubem. Wyszłam z moją przyjaciółką na imprezę. Pod klubem spotkałam Karola, który był wtedy promotorem tej miejscówki. Dał nam karteczkę i weszłyśmy do tego klubu. Później wyszło z nas cebulactwo, ponieważ poszłyśmy po kolejną karteczkę i Karol mi dał bez problemu. Mojej przyjaciółce postawił warunek: jeżeli powiesz, jak twoja koleżanka ma na imię, to ją dostaniesz. I tak zaczął nas bajerować” – wyznała Weronika na jednym ze streamów

Wtedy chłopak nie zrobił dużego wrażenia na Wersow. Zanim Youtuber związał się z obecną dziewczyną, w między czasie spotykał się z Kingą. Po głośnym rozstaniu Karol nie chciał przyznać swoim fanom, że jego serce ponownie jest zajęte.

Po kilku latach od spotkania pod klubem Friz i Wersow udali się na pierwszą randkę i od tego czasu pomiędzy nimi rodziło się prawdziwe uczucie.

Ile kosztował pierścionek Wersow?

Friz i Wersow są jedną z najbardziej znanych par. Młodzi Youtuberzy mają za sobą jednak poważny kryzys. Pod koniec ubiegłego roku para przyznała, że kiedy przez trzy miesiące przebywali w Stanach Zjednoczonych, nagrywając kolejne odcinki Ekipy, rozstali się.

Zobacz także: Rozstanie Friz i Wersow. Para zdradziła szczegóły.

Jak wiadomo, kryzys w ich związku to już przeszłość. Pod koniec sierpnia Weronika i Karol wybrali się na romantyczne wakacje do Gracji i to właśnie tam Friz oświadczył się swojej dziewczynie.

Zakochani swoim szczęściem od razu podzielili się ze swoimi fanami, informując o zaręczynach.

Jeden z influencerów postanowił sprawdzić, ile kosztował pokaźnych rozmiarów pierścionek zaręczynowy, jaki Friz podarował Wersow.

Znany youtuber wybrał na swojej ukochanej pierścionek Tiffany z 18 karatowym złotem i ogromnym diamentem. Za taką błyskotkę trzeba zapłacić aż 36 tysięcy dolarów, czyli nieco ponad 136 tysięcy złotych.

@orbuss

Odpowiedz użytk. @szwagier53 #wersow #friz #zareczyny Co kolejnego dla was znaleźć? 🤙🏼

♬ Sen – Ekipa
Jaka jest cena pierścionka Wersow?
Friz pokazał pierścionek zaręczynowy Wersow

Robi wrażenie?

źródło: Instagram Friza/TikTok

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry