Pierwsza autorska książka Stiflera! Odsłania jego skrywaną tajemnicę!

17 listopada 2020
Przez: : J.J

Autorska książka Stiflera pt. “Kryształowy chłopak” trafiła do sprzedaży. Poinformował o tym sam Stifler jednocześnie zdradzając małą namiastkę tego, co w niej znajdziecie. Celebryta zdecydował się poruszyć ważny temat ze swojego życia, swoją książkę nazywając “najbardziej szokującą biografią w historii Polski”. Pierwsza autorska książka Stiflera!

Stifler, a właściwie Damian Zduńczyk zdecydował się na udział w programie “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”, gdzie od razu wzbudził wielkie zamieszanie wokół własnej osoby. Kiedy go poznaliśmy wyglądał zupełnie inaczej, niż dotychczas. Ważył sporo mniej, nie miał tatuaży, a jego największym hobby było imprezowanie. Damian lubił podrywać dziewczyny, czego nie ukrywał. Nie stronił również od przygodnych romansów, co niejednokrotnie mogliśmy widzieć w programie.

https://www.instagram.com/p/3T4ID5BaBe/

Dziś Stifler to zupełnie inny człowiek. przeszedł na zdrowy tryb życia. Umięśnił i wymodelował swoje ciało. Dodatkowo zdecydował się na ogromną ilość tatuaży, które pokryły jego ciało. Ostatnio informowaliśmy Was o najnowszych, które zrobił na twarzy – o tym TUTAJ. Dodatkowo zrezygnował z udziału w programie i zajął się rozkręcaniem swojej kariery.

https://www.instagram.com/p/CDn_wM5DNz6/

Pierwsza autorska książka Stiflera

Dziś ważny dzień w życiu mężczyzny. Na rynek wyszła jego pierwsza autorska książka “Kryształowy chłopak”Stifler poinformował o tym swoich fanów, za pomocą Instagrama zdradzając, o czym jest książka. Co zaskakujące nazwał ją “najbardziej szokującą biografią w historii Polski”.

“💎 Stało się 💎 Kryształowy Chłopak dostępny w pre-orderze na www.krysztalowychlopak.pl 💎 1 grudnia mija 1000 dni od wciągnięcia przez mnie ostatniej kreski i zerwania z nałogiem👃 W ten szczególny dzień planowana jest premiera najbardziej szokującej biografii w historii Polski. “

Pierwsza autorska książka Stiflera!

Stifler przyznał się, do tego, że przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Na Instagramie z dumą wychwala swoją biografie:

“Bardzo mało osób wiedziało, że byłem uzależniony, a już właściwie nikt jak wielka była skala problemu. Kryształowy Chłopak to opowiedziana bez owijania w bawełnę historia mojego uzależnienia w którym tkwiłem przez kilka lat. Przekonacie się, że będąc na dnie można z tego wyjść i stać się człowiekiem sukcesu. A dla tych którzy nie biorą niech będzie ona przestrogą. Czytasz na własną odpowiedzialność 💎 (…)”

https://www.instagram.com/p/CHsCM5xDtSv/?igshid=158hvvkmhuvl7

Jesteście ciekawi historii Stiflera? Zdecydujecie się na zakup?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej