Połącz się z nami

Pierwsza choinka Wieniawy i Rozbickiego! Zobaczcie, jak się prezentuje! [ZDJĘCIA]

Pierwsza choinka Wieniawy i

Z życia gwiazd

Pierwsza choinka Wieniawy i Rozbickiego! Zobaczcie, jak się prezentuje! [ZDJĘCIA]

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie ukrywają już swojego związku i coraz chętnie dzielą się wspólnymi chwilami. Tym razem, wspólnie ubrali świąteczne drzewko i trzeba przyznać, że pierwsza choinka Wieniawy i Rozbickiego jest tradycyjna i urocza! Zobaczcie!

Julka i Nikodem są parą i od jakiegoś już czasu nie ukrywają swojego związku. Pomimo że plotki na ich temat już dawno pojawiły się w mediach, to dopiero teraz coraz śmielej pokazują się razem. Ostatnio byli nawet na krótkich wczasach na słonecznym Zanzibarze. To właśnie stamtąd w ich mediach społecznościowych zaczęły się pojawiać wspólne zdjęcia.

Zobaczcie również: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki już nie ukrywają swojego uczucia – to pierwsze takie zdjęcie!

View this post on Instagram

A post shared by Nikodem Rozbicki (@nikodamn)

Tym razem Julka po wyjściu ze studia „Dzień Dobry TVN”, gdzie była jednym z gości, wraz z Nikodemem udała się po zakup choinki bożonarodzeniowej. Nie da się ukryć, że jak co roku o tej porze zdjęcia pięknie przyozdobionych drzewek znanych osób zapełniają ich profile w mediach społecznościowych. Swoim pięknie przystrojonym drzewkiem pochwaliły się już Agnieszka Kaczorowska, czy Małgosi Rozenek-Majdan. Teraz czas przyszedł na Julkę i Nikodema. Zobaczcie, jak się prezentuje pierwsza choinka Wieniawy i Rozbickiego!

Pierwsza choinka Wieniawy i Rozbickiego!

Julka już od początku relacjonowała swoim obserwatorom zakup bożonarodzeniowej choinki. Na pierwszym z nagrań możemy zobaczyć Nikodema z drzewkiem. Podpis pod nim brzmi:

„Mamy choineee”

Pierwsza choinka Wieniawy i

Następnie pojawiły się nagrania w przyspieszonym tempie, na których Julka pokazała, jak wraz z ukochanym przyozdabiają świąteczne drzewko. Pierwsza choinka Wieniawy i Rozbickiego jest żywa i tradycyjna. Pojawiły się na niej światełka i mnóstwo kolorowych ozdób. Na nagraniach doskonale widać, że Julia i Nikodem świetnie się bawią w swoim towarzystwie i nawet ubieranie choinki sprawia im wiele radości.

Pierwsza choinka Wieniawy i
Pierwsza choinka Wieniawy i

Trzeba przyznać, że miło się na nich patrzy i bez wątpienia tworzą jedną z ładniejszych par w polskim show-biznesie. Liczymy na to, że coraz częściej będziemy świadkami ich wspólnych chwil, którymi będą się dzielić ze swoimi fanami.

Pierwsza choinka Wieniawy i

Też uważacie, że Julia i Nikodem do siebie pasują? Jak podoba Wam się ich pierwsza choinka?

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/juliawieniawa/

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry