Połącz się z nami

Pierwsza głowa państwa zarażona SARS CoV-2! W jakim jest stanie?

News

Pierwsza głowa państwa zarażona SARS CoV-2! W jakim jest stanie?

Epidemia koronawirusa rozprzestrzeniła się już niemal na cały świat. Codziennie docierają informacje o kolejnych zarażonych osobach. Jak się okazuje, zainfekowany jest również książę Monako Albert II. Jego test na obecność SARS CoV-2 wyszedł pozytywnie. W jakim jest stanie? Książę nie jest jedyną osobą rządzącą Monako z pozytywnym testem! Poznajcie więcej szczegółów! Pierwsza głowa państwa zarażona SARS CoV-2!

Codziennie w mediach pojawiają się informacje na temat kolejnych znanych osób z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa. Zobaczcie TUTAJ! Zarażonych zostało setki tysięcy ludzi i jak widzimy, wirus nie omija nikogo. W świecie sportu możemy usłyszeć coraz więcej nazwisk osób, których test wyszedł pozytywnie. Małżeństwo Hanksów, również zmaga się z SARS CoV-2. Tym samym kwestią czasu było, kiedy pierwsza głowa państwa będzie musiała zmierzyć się z wirusem.

Media na całym świecie donoszą, że książę Albert II jest nosicielem SARS CoV-2. Jest to tym samym pierwsza głowa państwa na całym świecie, która jest zarażona. Przywódca tego małego państwa został przebadany testem, który wyszedł pozytywnie. W jakim jest stanie?

Pierwsza głowa państwa zarażona SARS CoV-2! W jakim jest stanie?

Jak donoszą media, powołując się na komunikat wydany przez pałac książęcy, książę Albert II jest w dobrym stanie i nie powinno być powodów do obaw. Nadal kontynuuje pracę w swoich prywatnych apartamentach. Książę cały czas znajduje się pod opieką lekarską.

Tym samym rząd Monako ogłosił zamknięcie miejsc publicznych, które nie są niezbędne do życia w kraju, w tym kasyn, które w Monako, jak wiemy, są na każdym kroku. Dodatkowo Albert II zaapelował w prasie do mieszkańców Monako o przestrzeganie środków ostrożności.

To pierwsza głowa państwa, która publicznie ogłosiła, że jest zarażona SARS CoV-2. Dodatkowo z Monako docierają nowe informacje. Władze księstwa poinformowały również, że zarażony jest minister stanu Serge Telle. Jego test również wyszedł pozytywnie!

Jak możemy się dowiedzieć, książę Albert II mógł zarazić się koronawirusem właśnie od ministra.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry