Połącz się z nami

Pierwsze ogłoszenie Impact Festival 2020 [kto zagra, data, bilety]

Wiadomości

Pierwsze ogłoszenie Impact Festival 2020 [kto zagra, data, bilety]

8 edycja popularnego festiwalu odbędzie się w 2020 roku w Łodzi. Co ciekawe, jest już pierwsze ogłoszenie Impact Festival i trzeba przyznać, że organizatorzy się postarali. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o dacie, miejscu, biletach i artystach.

Impact Festival 2020 – artyści, data

W 2020 roku odbędzie się kolejna, już 8 edycja popularnej imprezy muzycznej. Impact Festival – kiedy się odbędzie? Fani już 2 czerwca 2020 roku będą mogli zobaczyć na żywo swoich ulubionych artystów. Co ciekawe, poznaliśmy już pierwsze pozycje w line-upie! I mówiąc szczerze, organizatorzy się bardzo postarali! Już mówimy dlaczego.

Kto zagra na Impact Festival 2020? Impact Festival ogłoszenia

Pierwsze ogłoszenie Impact Festival – fani mocnego brzmienia będą zachwyceni, gdyż w następnym roku w Łodzi będą mogli usłyszeć na żywo KORN! Będzie to główna gwiazda wieczoru i nie bez powodu, gdyż od lat są jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie.

Co ciekawe, ich pozycja od wielu lat jest bezkonkurencyjna. Panowie zaczęli swoją wspólną przygodę z muzyką w 1993 roku i od tamtego czasu grają koncerty na całym świecie. Dwukrotni laureaci nagrody Grammy, za utwory: „Freak on a Leash” oraz „Here to Stay”.

Dodatkowo, zobaczycie też Bring Me The Horizon – brytyjski zespół, którego płyty niejednokrotnie pokryły się złotem czy platyną. Nazywany światowym gigantem muzyki rockowej. Wystąpili w roli headlinera na niejednym festiwalu muzycznym.

Już niedługo mają się pojawić kolejne ogłoszenia artystów na Impact Festival 2020. Poprzeczka została postawiona bardzo wysoko, dlatego nie możemy się doczekać kolejnych ogłoszeń.

Impact Festival 2020 bilety miejsce

Bilety będą dostępne w sprzedaży już 15 listopada od godziny 10:00 na stronach: LiveNation.pl orz Ticketmaster.pl.

Natomiast przedsprzedaż dostępna już od 13 listopada od 10:00. 

Impact Festival 2020 odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi 2 czerwca 2020 roku. Kto się wybiera?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Wiadomości

Do góry