Pierwszy wywiad Jennifer Aniston po śmierci Perry’ego. Tego ranka pisali SMS-y…

12 grudnia 2023
Przez: : M.J

Jennifer Aniston podzieliła się niedawno swoimi wspomnieniami dotyczącymi chwili, gdy dowiedziała się o śmierci Matthew Perry’ego, znanego z roli Chandlera w kultowym serialu “Przyjaciele”. Jak się okazuje, obie gwiazdy wymieniały się SMS-ami tego samego dnia. Perry zmarł niespodziewanie 28 października, a przyczyny jego śmierci nadal nie są publicznie znane.Wciąż  oczekuje się na wyniki toksykologii.

Ostatnie pożegnanie aktora było dla fanów, bliskich i ekipy “Przyjaciół” szokiem. Cała obsada zjawiła się na pogrzebie w Hollywood, a miesiąc później Jennifer Aniston udzieliła pierwszego wywiadu po stracie kolegi. 

ZOBACZ TAKŻE: “Przyjaciele” pożegnali Matthew Perry’ego. Skromna uroczystość pogrzebowa ściska za serce

Śmierć Chandlera z serialu Przyjaciele

Wspomniała, że Perry był w dobrym momencie życia – rzucił palenie, wracał do formy i był szczęśliwy. Aniston potwierdziła, że tego samego ranka, w którym zmarł, wymieniła z nim żartobliwe SMS-y. Aktor nie odczuwał bólu i nie walczył.

“Rzucił palenie. Wracał do formy. Był szczęśliwy […] Dosłownie pisałam z nim SMS-y tego ranka, śmieszne Matty. Nie odczuwał bólu. Nie walczył “- mówiła w wywiadzie dla Variety.

Mimo wieloletniej walki Perry’ego z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, Aniston zapewniła, że nie doszło do nawrotu choroby. Chciała, aby ludzie wiedzieli, że Perry był naprawdę zdrowy i pracował bardzo ciężko nad swoim powrotem do zdrowia. 

Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że był naprawdę zdrowy i wracał do zdrowia. Był na fali. Pracował bardzo ciężko”

Aniston tęskni za kolegą z planu i podkreśla jego znaczenie w swoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

Nieco intrygującym aspektem ich relacji jest fakt, że Perry i Aniston poznali się przed rozpoczęciem pracy nad “Przyjaciółmi”. Choć aktor początkowo chciał czegoś więcej, ostatecznie stali się bliskimi przyjaciółmi. Na planie serialu łączyło ich również to, że byli najmłodszymi członkami głównej obsady. Aniston wspomniała także o charakterystycznym dla Perry’ego sposobie mówienia, który nadał postaci Chandlera unikalny urok.

Jego sposób mówienia stworzył zupełnie inny świat. To dodało coś jeszcze do naszej radości

Śmierć Matthew Perry’ego pozostawiła pustkę zarówno wśród fanów, jak i w sercach kolegów z planu. Ostatnie słowa i sentymenty Jennifer Aniston podkreślają, jak ważną postacią i przyjacielem był dla niej Matthew Perry.

Źródło: serialowa.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej