Pies załatwił się na wizji w „Dzień Dobry TVN”. Mina Filipa Chajzera i komentarze widzów bezcenne! [WIDEO]

7 stycznia 2022
Przez: : M.J

W czwartkowym wydaniu śniadaniowego programu Dzień Dobry TVN doszło do zaskakującej wpadki z udziałem psa Bodzia. Zwierzak nie zastanawiając się zbyt długo, postanowił załatwić swoją potrzebę na wizji. Mina prowadzących, czyli Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme była bezcenna. Zobaczcie nagranie!

Programy na żywo

Nie da się ukryć, że programy na żywo rządzą się swoimi prawami. Niejednokrotnie widzowie byli świadkami wpadek, które bawiły ich do łez. W Polsce sporą popularnością cieszą się programy śniadaniowe, a o miano lidera od lat walczą ze sobą Pytanie na śniadanie oraz Dzień Dobry TVN.

W powyższych produkcjach wpadki mniejsze bądź większe są na porządku dziennym. Nie da się ukryć, że bardzo często do niezręcznych sytuacji najczęściej dochodzi w obecności czworonogów, które są zapraszane do programów wraz ze swoimi właścicielami. Widzowie Pytania na śniadanie na pewno pamiętają niefortunne zdarzenie, podczas którego jeden z piesków załatwił swoją potrzebę na wizji, a następnie na oczach prowadzących ją zjadł.

Zobacz także: Pies załatwił się na wizji w Pytaniu na śniadanie!

Tym razem to w konkurencyjnej stacji doszło do podobnej sytuacji.

Dzień Dobry TVN.
Pies Bodzio czeka na swój wymarzony dom.

Niefortunna wpadka w Dzień Dobry TVN

W czwartkowym wydaniu śniadaniowego programu stacji TVN Filip Chajzer i Małgorzata Ohme przeprowadzili rozmowę z behawiorystą zwierząt. Gość dokładania omawiał najlepsze zabezpieczenia dla naszych czworonożnych przyjaciół. W programie pojawił się z psem Bodziem, który jest do adopcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w pewnym momencie futrzak postanowił zaznaczyć swój teren sikając na dywan i stolik. Małgorzata Ohme nie ukrywała zaskoczenia i skwitowała zachowanie zwierzaka słowami.

„Tutaj nie znaczymy terenu” – powiedziała Ohme.

Mina Filip Chajzera na poniższym nagraniu jest również bezcenna, tak samo jak komentarze internautów:

“Bardzo fajny Bodziak😍 tylko ma trochę…olewczy stosunek do stołu ;)”

“Bodzio ❤️chciał już teren zaznaczyć😂”

“Zaznaczył teren, widziałem 😁”

Cała sytuacja rozbawiła zarówno widzów, jak i gospodarzy programu. Niemniej jednak nie da się ukryć, że występy w telewizji dla czworonogów są bardzo stresujące.

Oglądaliście odcinek z psem Bodziem w roli głównej?

Źródło: Tik Tok / Dzień Dobry TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej