Połącz się z nami

Pijana i nieco grubsza Wieniawa? To nie żarty!

Z życia gwiazd

Pijana i nieco grubsza Wieniawa? To nie żarty!

Julia wzięła udział w popularnym ostatnio instagramowym wyzwaniu i pokazała między innymi, jak jest pod wpływem alkoholu.

Jak się okazuje, 22-latka nie boi się wyzwań. Zobaczycie, czym podzieliła się ze swoim fanami.

Julia Wieniawa od kilku lat z powodzeniem podbija polski show-biznes. Nie da się ukryć, że ogromną popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu „Rodzinka.pl”, w której postać wcielała się przez 7 lat. Od tego czasu Wieniawa zaangażowała się w wiele ciekawych projektów, stworzyła własną markę kosmetyczną, a także odzieżową. Niedawno aktorka zakończyła swój udział w 11. edycji Tańca z Gwiazdami”, gdzie w parze ze Stefano Terrazzino doszła aż do finału, w którym ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Ostatnio głośno o Julii jest także za sprawą jej życia uczuciowego. Niegdyś aktorka związana była z Antkiem Królikowskiemu, a następnie z Aleksandrem Baronem. Te związki to już oczywiście przeszłość. Całkiem niedawno Wieniawa potwierdziła, że spotyka się Nikodemem Rozbickim. Para przez pewien czas nie chciała chwalić się uczuciem, które ich połączyło, jednak w końcu zakochani zdecydowali się potwierdzić doniesienia.

Pijana i nie co grubsza Wieniawa?

Od kilku tygodni Instagram zdominowało kolejne wyzwanie. Po głośnym ostatnio #pillowchallenge przyszedł czas na pokazywanie starych zdjęć czy filmików. To internauci wymyślają, jakie zdjęcie swoich idoli chcieliby zobaczyć. Jak się okazuje, polskie gwiazdy chętnie przyjmują wyzwania i nie wstydzą dzielić się ze swoimi fanami nie zawsze najpiękniejszymi fotkami.

Julia Wieniawa także podjęła ostatnie instagramowe wyzwanie. 22-latka poproszona została przez swoich obserwatorów o pokazanie prawdziwych smaczków ze swojego życia. Wieniawa opublikowała zdjęcia, na których między innymi jest małym dzieckiem, jest najgrubsza oraz…pijana. To zdecydowanie warto zobaczyć!

wieniawa
wieniawa

Doceniacie odwagę Julii?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry