Piosenka Sanah i Dawida Podsiadło bije rekordy! To nie koniec niespodzianek dla fanów tej dwójki…

15 kwietnia 2022
Przez: : M.J

W sieci pojawił się kolejny utwór Sanah z jej najnowszej płyty pt. Uczta, w którym tym razem zaśpiewała w duecie z Dawidem Podsiadło. Jak się okazuje, to dopiero początek wspólnej przygody artystów, a o wszystkich poinformował Dawid na swoich profilach w mediach społecznościowych. Czego już niebawem mogą spodziewać się fani tej dwójki?

Uczta-Sanah

Od kilku tygodni w sieci pojawiają się kolejne utwory z najnowszego krążka Sanah, które znajdą się na płycie pt. Uczta. Już 15 kwietnia krążek utalentowanej artystki trafi do sprzedaży i usłyszymy na nim duety z artystami, którzy są dla Sanah inspiracją.

Na najnowszym krążku 24-latki pojawiły się utwory nagranie m.in. z Anią Dąbrowską, Igorem Herbutem, Mikromusic, Kwiatem jabłoni, Grzegorzem Turnauem, czy Vito Bambino. Docelowo na płycie znajdzie się 11 utworów, a przedostatni z nich właśnie pojawił się w sieci.

Na ten duet czekali wszyscy fani zarówno Sanah, jak i Dawida Podsiadło. Twórcami muzyki są Sanah i Jakub Gliński, natomiast za słowa odpowiadają sami artyści, którzy nagrali utwór pt. Ostatnia nadzieja. Piosenka utalentowanego duetu trafił do sieci 14 kwietnia i po kilkunastu godzinach miała już ponad 600 tysięcy wyświetleń.

Jednak to nie koniec dobrych informacji dla fanów tej dwójki. O wszystkim na swoim profilu poinformował Dawid Podsiadło, który nie kryje swojej ekscytacji.

Kiedy nowa płyta Dawida Podsiadło?

Jak się okazuje, na piosence Ostatnia nadzieja nie skończy się współpraca Dawida i Zuzanny.

“Tą wiadomością rozpoczynam częstsze nasze rozmowy. Jak możecie już usłyszeć, mam przyjemność śpiewać w utworze @sanahmusic. Mam nadzieję, że Wam się ten utwór spodoba. Ja jestem wielkim fanem całej Uczty’h Zuzanny i gorąco zachęcam do przesłuchania całego premierowego materiału od tej wybitnej artystki.

To jednakże nie jest ostatni raz, gdy usłyszycie nasze głosy w jednym utworze. Będą jeszcze niespodzianki. Między innymi kolejny utwór. Tym razem na mojej, zbliżającej się do Was wielkimi krokami, płycie”

Zobacz także: Podcast z Dawidem Podsiadło!

Tym samym Dawid podkreślił również, że ma już wybrany utwór, który zasłużył na miano “singla” promującego jego najnowszy krążek. Jak również zaznaczył, jest ekstremalnie podekscytowany nadchodzącym albumem.

“Duży rok, duże rzeczy. Jestem ekstremalnie podekscytowany i naprawdę nie mogę się doczekać Waszych reakcji. Trochę na to wszyscy czekaliśmy, ale nie zostało już tego czekania zbyt wiele”

Nie mamy wątpliwości, że wielu fanów Dawida i Sanah czekało aż ta dwójka połączy swoje muzyczne talenty.

Jak podoba Wam się utwór Zuzanny i Dawida?

Źródło: YouTube / Instagram Dawida Podsiadło

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej