Połącz się z nami

Piotr Adamczyk już po ślubie!? Zdradził go jeden szczegół! Zobaczcie wszystkie partnerki aktora!

News

Piotr Adamczyk już po ślubie!? Zdradził go jeden szczegół! Zobaczcie wszystkie partnerki aktora!

Piotr Adamczyk w końcu został usidlony na dobre? Taka wiadomość obiegła media i wszystkie portale plotkarskie, które rozpisują się na ten temat. Na zdjęciu, które udostępnił w swoich social mediach, internauci zauważyli coś, co nie pozostawia złudzeń, że amant polskiego kina, stanął w tajemnicy przed mediami na ślubnym kobiercu! Zobaczcie!

Piotr Adamczyk to bez wątpienia jeden z aktorów polskiego kina, którego życie uczuciowe jak do tej pory było bardzo bujne. Aktor spotykał się z najbardziej znanymi kobietami z polskiego show-biznesu.  Która z pań zdobyła jego serce? Zobaczcie!

Jedną z pierwszych miłości aktora była sama Magda Gessler. Pomimo tego, że Piotr nigdy nie skomentował ich rozstania, to restauratorka zdradziła nico szczegółów. Według Magdy Piotr za bardzo skupiał się na sobie. Ich związek uchodził za kontrowersyjny, ponieważ różnica wieku między nimi to niemal 20 lat!

Aktor związany był również z aktorką Agnieszką Wagner, którą możemy kojarzyć z filmu „Listy do M”. Swojego czasu para uchodziła za jedną z najładniejszych w polskim show-biznesie.

Przez dwa lata Adamczyk bardzo poważnie traktował związek z Anną Czartoryską. Mówiło się nawet o ich małżeństwie. Zanim jednak stanęli na ślubnym kobiercu, postanowili się rozstać i każde z nich zaczęło układać swoje życie na nowo.

View this post on Instagram

#toskania w samym centrum Warszawy @303avenue #sunday

A post shared by Anna Czartoryska-Niemczycka (@annaczartoryska_niemczycka) on

Katarzyna Gwizdała wszystkim lepiej znana pod pseudonimem Kate Rozz, również była związana z aktorem. Piotr tak zakochał się w kobiecie, że doszło do oświadczyn, a następnie po paru miesiącach para wzięła ślub. Jednak okazało się, że nie pasują do siebie, bo po ośmiu miesiącach małżeństwa nastąpił ich rozwód!

Do najgłośniejszych związków Piotra zdecydowanie należy ten z Weroniką Rosati. Po dwóch latach ich związek nie przetrwał dalszej próby czasu i się rozpadł. Dochodziły słuchy, że poróżniły ich sprawy zawodowe, jednak żadne z nich nie potwierdziło tych doniesień.

A więc kto tym razem rozkochał w sobie aktora do tego stopnia, że po raz drugi zdecydował się na zawarcie związku małżeńskiego?

Jak się okazuje, wybranką serca Piotra Adamczyka jest przepiękna modelka, Karolina Szymczak!

View this post on Instagram

Kochaną być…?❤️#loveisintheair #kwiatybezokazji

A post shared by Karolina Szymczak (@karolina.szymczak) on

Para postanowiła pobrać się w tajemnicy i jak do tej pory żadne z nich nie potwierdziło tej informacji. Za to zdjęcia, jakie zamieścili na swoich profilach w social mediach nie pozostawiają złudzeń!

Na dłoniach pary internauci zauważyli obrączki!

Źródło:
https://www.instagram.com/karolina.szymczak/

Jak donosi portal „Plejada” ich ślub odbył się ponad miesiąc temu, 29 czerwca!

Karolina Szymczak jest modelką i początkującą aktorką. Mogliśmy ją widzieć w filmie „Diablo-Wyścig o wszystko” oraz w serialu „Oko za oko”. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie 28-latka skradła serce amanta polskiego kina i pomimo 19-letniej różnicy wieku nic nie jest w stanie przeszkodzić im w szczęściu!

„Piotr i Karolina spotykają się prawie rok i bardzo się kochają. Karolina spodobała się jego mamie. Przez te wszystkie miesiące starali się zachować swój związek w tajemnicy. Ostatnio jednak już nie kryją się tak bardzo”– czytaliśmy pod koniec 2018 roku w „Super Expressie”.

Jeżeli te doniesienia faktycznie okażą się prawdą, to serdecznie gratulujemy Piotrze i Karolinie oraz życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry