Połącz się z nami

Piotr Adamczyk kim jest jego żona? Czym się zajmuje?

Z życia gwiazd

Piotr Adamczyk kim jest jego żona? Czym się zajmuje?

Piotr Adamczyk, kim jest jego żona? Tego wybitnego aktora chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, lecz czym zajmuje się jego wybranka serca? Oboje są po nieudanych związkach, każde z nich miało już za sobą małżeństwo. Teraz pragną dla siebie jedynie szczęścia, którym nie bardzo chcą dzielić się z mediami.

Piotr Adamczyk małżeństwo

Jego małżonką jest Karolina Szymczak. Aktor potwierdził przypuszczenia o swoim małżeństwie, kiedy przyjął gratulacje z tego powodu. Razem z 28 letnią żoną stronią od fleszy, mimo że bardzo często otrzymują propozycje wywiadów. Mimo, że media często zadają pytanie – Piotr Adamczyk kim jest jego żona, to on sam chroni prywatność związku. Co więcej, zapraszają ich również do udziału w sesjach fotograficznych, jednak para nie jest skłonna do nawiązania współpracy:

Chyba się boją. Nie dzwonią, wysyłają SMS-y. Trzeba w tym wszystkim zachować zdrowy rozsądek i robić swoje

Piotr Adamczyk kim jest jego żona

Poznał ją prawie 4 lata temu. Była wtedy 19 letnią początkującą aktorką oraz modelką. Wywarła na nim ogromne wrażenie i właśnie z tego powodu, postanowił poznać ją bliżej. Kibicuje swojej wybrance od samego początku i daje jej niesamowite wsparcie w aktorstwie. Karolina zagrała nawet ostatnio w filmie „Diablo, wyścig o wszystko”. Co więcej, dostała w nim główną rolę! Jednak jej ambicie nie kończą się na Polsce, często wyjeżdża do Los Angeles, aby pobierać tam lekcje aktorstwa:

W kraju szkoła teatralna trwa długo. To akademia, która jest bardzo absorbująca. W USA chodzę na warsztaty, kiedy chcę i kiedy mam czas. Ponadto w Polsce jest trudniej. Powinnam wykazać szkolno-teatralne doświadczenie, którego nie mam. W Ameryce liczy się jedynie czy mam talent

Żona Piotra Adamczyka

Jego ukochana uczy się w prestiżowej szkole aktorskiej. Chodziła do niej m.in. księżna Meghan Markle oraz Halle Berry. Przyjaciółka Karolina zdradziła, że chciałaby występować w produkcjach USA:

Karolina naprawdę dużo się uczy. Ma tam agentkę i nie ukrywa, że chciałaby grać w Stanach

Co sądzicie o małżeństwie Piotra? Kibicujecie jego żonie w osiągnięciu celu bycia wielką aktorką?

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry