Piotr Balicki nie żyje! Prezenter TVN miał 38 lat!

19 sierpnia 2022
Przez: : M.S.

Wstrząsająca informacja obiegła media. Nie żyje 38-letni prezenter TVN-u Piotr Balicki. W luty poinformował o swojej chorobie…

Choroba Piotra Balickiego

Piotr Balicki w lutym tego roku poinformował na swoim Instagramie o swojej chorobie. Przekazał druzgocące informacje, że nowotwór zaatakował jego ciało.

“Do mojego domku zwanego ‘ciałem’, wpadł wilk, ale postanowił nie pukać. Wlazł chamsko, rozsiadł się na kanapie i dość szybko zaczął się panoszyć i po łazience, i po sypialni. A gdy wszedł do kuchni, potłukł naczynia. Schował się, a ja wstałem, żeby sprawdzić co się stało. Było już trochę za późno. Bo wilk jest już na chacie, nie chce z niej wyjść, a ja zacząłem właśnie go gonić. Niestety skubaniec zna rozkład pomieszczeń i szybko się przemieszcza, a był podstępny i niesamowicie cichy. I tak pozostawił sporo sierści w różnych miejscach. Posprzątanie tego niestety nie jest już łatwe” – pisał wówczas Balicki. Prezenter podjął najważniejszą walkę w swoim życiu.

View this post on Instagram

A post shared by Piotr Balicki (@pio_bal)

W maju tego roku, Balicki gościł w jednym z odcinków Miasta Kobiet, gzie opowiedział o tym, w jaki sposób wykrył raka. Zdradził, że na badania namówił go Marcin Prokop. Po badaniach okazało się, że prezenter TVN ma czerniaka, jednak ciężko było określić jego lokalizację. Balicki wiedział, ze walka z chorobą nie będzie łatwa, tym bardziej, że lekarze dali mu małe szanse na wyleczenie.

18 sierpnia, podczas koncertu z okazji 25-lecia TVN-u o Piotrze Balickim wspomniał Marcin Prokop. Prezenter pozdrowił swoje przyjaciela i zapewnił go, że trzyma kciuki za jego zdrowie.

 “W szpitalu leży chłopak, który jest bardzo ciężko chory i jest częścią naszej TVN-owej rodziny. To jest człowiek, który gdyby był zdrowy, biegłaby tutaj wśród państwa i rozgrzewałby publiczność. Oddawałby wam swoją dobrą energię. Był i może będzie najlepszy w swoim fachu. Piotrek Balicki. Chciałbym, abyście państwo oddali mu swoją dobrą energię tą, którą się dzielił ze wszystkimi przez lata swojej pracy” – mówił Prokop.

Niestety, zaledwie kilka godzi po przemówieniu Prokopa, do mediów trafiła tragiczna wiadomość. Rodzina Balickiego przekazała Plejadzie, że prezenter TVN zmarł. Piotr Balicki miał 38 lat…

ZOBACZ TAKŻE: Śmierć uczestniczki You Can Dance

Rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Źródło: Plejada, Instagram Piotra Balickiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej