Piotr Czupryn: [Czuux, kim jest?, kariera, High League, Instagram]

24 stycznia 2022
Przez: : KS

Piotr Czupryn szerszemu gronu odbiorców, zwłaszcza w sieci jest lepiej znany jako Czuux. Nie da się ukryć, że mimo młodego wieku udało mu się dotrzeć do bardzo licznego grona. Co ciekawe, swoich sił próbował także w branży muzycznej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Czuux: kim jest?

Z informacji zamieszczonych w sieci, możemy dowiedzieć się, że Piotr Czupryn urodził się 3 grudnia 2002 roku. W związku z tym, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecną ma 19 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Bielska-Białej. Duże zainteresowanie wzbudza także wzrost youtubera. Otóż mierzy około 170 centymetrów.

Czuux należy do grona twórców internetowych młodego pokolenia, któremu na dobre udało się zaistnieć w sieci. Co ciekawe, zaczął pojawiać się tam już jako 8-latek. Na przestrzeni lat podejmował różną tematykę. Między innymi, zajmował się grami, vlogi, challange, a nawet próbował swoich sił w hip-hopie.

Piotr Czupryn High League
Kim jest Czuux?

Zobacz także: Co wiemy o Queen of the Black?

Piotr Czupryn: kariera

Czuux jeszcze jakiś czas temu był kojarzony z dredami, jednakże zdecydował się zmienić wizerunek i pożegnał się z tą charakterystyczną fryzurą. Do tej pory jego kanał na Youtube zgromadził wielu subskrybentów.

Wielu internautów zastanawia się również, co wiadomo o życiu prywatnym youtubera. Niestety, nie wiadomo, czy na chwilę obecną jego serce jest przez kogoś zajęte. Jednakże, tajemnicą nie jest, że w przeszłości był w związku z Queen Of The Black – Julią Pelc.

Najbardziej znane utwory Czuuxa noszą tytuł Candy Dream, O co ci chodzi? oraz Troja. Już niebawem, przed Piotrkiem nowe wyzwanie. Mianowicie zadebiutuje w High League. Jego debiutancka walka odbędzie się już 5 lutego 2022 roku. Do oktagonu Czuux wyjdzie naprzeciw Edziowi.

Czuux: Instagram

Piotr Czupryn prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @czuux. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 312 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej