Połącz się z nami

Piotr Gąsowski trafił do szpitala. Aktor zachorował na koronawirusa

Gąsowski ma koronawirusa

Zdrowie i dieta

Piotr Gąsowski trafił do szpitala. Aktor zachorował na koronawirusa

Piotr Gąsowski pomimo iż jak przyznał, jest zaszczepiony na Covid-19, zakaził się koronawirusem. Aktor trafił do szpitala i zdradził swoim obserwatorom, w jakim jest stanie.

Piotr Gąsowski ma koronawirusa

Piotr Gąsowski to znany polski aktor i prezenter telewizyjny. Widzowie kojarzyć go mogą z wielu ról zarówno telewizyjnych, serialowych, jak i teatralnych. 57-latek znany jest ze swojego ogromnego poczucia humoru i żartów, które rozbawiają widzów do łez.

Aktor prowadzi swój profil na Instagramie, który obserwuje już ponad 82 tys. internautów. Ostatnia treść, którą zamieścił w sieci, wyjątkowo zaniepokoiła jego fanów. Gąsowski zdradził, że w związku zachorowaniem na koronawirusa, trafił do szpitala.

Gąsowski w szpitalu

Piotr Gąsowski należy do grona gwiazd, które aktywnie prowadzą swój profil w mediach społecznościowych. Aktor zamiesza w sieci wiele treści związanych zarówno z życiem prywatnym, jak i zawodowym.

Zobacz także: Jak zmienił się Piotr Gąsowski?

Tym razem Gąsowski postanowił podzielić się ze swoimi obserwatorami faktem, że wylądował w szpitalu. 57-latek zachorował na koronawirusa i w związku ze swoim stanem zdrowia musiał zostać hospitalizowany.

No i przyszła kolej na mnie… Jestem już w szpitalu pod świetną opieką. Cudowny team ratowników medycznych. W końcu mnie też dowaliło, COVID. Ale jak chorować, to tylko z taką ekipą, która do mnie przyjechała” – zaczął na swoim Instastory

Internauci zobaczyć mogli Gąsowskiego z maską tlenową na twarzy. Zaszczepiony aktor przyznał, że zakażanie koronawirusem przechodzi łatwo, w przeciwieństwie do osób, kore nie zostały wcześniej zaszczepione.

„Uwaga! Relacja niesponsorowana!!! Ale dlatego, że jestem zaszczepiony, przechodzę to w miarę łatwo, w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów. Widzę to teraz wokół mnie!” – dodał

Gąsowski zaraził sie koronawirusem
Piotr Gąsowski zarażony koronawirusem
Piotr Gąsowski wylądował w szpitalu
Piotr Gąsowski zarażony koronawirusem

Życzymy Piotrowi Gąsowskiemu szybkiego powrotu do zdrowia.

źródło: Instagram Piotra Gąsowskiego

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry