Piotr ,,Kanapowcy’’: [wiek, waga, Kanapowcy, praca, Instagram]

25 września 2020
Przez: : KS

Piotr to piąty i ostatni z uczestników programu ,,Kanapowcy’‘, który cieszy się bardzo dużą oglądalnością wśród telewidzów. Już niedługo będziemy mogli śledzić losy bohaterów drugiego sezonu produkcji. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o jednym z nich, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl)

Piotr ,,Kanapowcy’’: wiek

Z informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie TTV możemy dowiedzieć się, że Piotr ma 34 lata, a więc jest najstarszym ze śmiałków, którzy odważyli się wziąć udział w najnowszej edycji programu. Jak już wiadomo, tym razem uczestnicy pochodzą z Podhala. On konkretnie mieszka i pracuje w Kościelisku. Jest mężem i ojcem dwóch córek, lecz na spędzanie czasu z najbliższymi nieczęsto może sobie pozwolić. Wszystko dlatego, że podejmuje się wielu wyzwań, z czym wiąże się natłok obowiązków.

Piotr ,,Kanapowcy’’: czym się zajmuje?

Okazuje się, że głównym zajęciem Piotra jest praca w roli przedstawiciela handlowego. Konkretnie, współpracuje z firmą z mrożonkami. Oprócz tego, razem z małżonką prowadzi pensjonat, co oczywiście wiąże się z dodatkowymi obowiązkami. Ze względu na to, ciężko mu przestrzegać zdrowej, zbilansowanej diety oraz znaleźć czas na regularną aktywność fizyczną. Jest świadomy, że tryb życia, jaki wiedzie nie prowadzi do niczego dobrego i zapewnia, że w programie spróbuje zawalczyć o zdrowie i lepsze samopoczucie. Na chwilę obecną, jego waga wynosi 115 kilogramów.

Piotr ,,Kanapowcy’’

Program ,,Kanpowcy’’ stał się jednym z najchętniej oglądanych na antenie TTV. Już pierwszy sezon szybko zgromadził wielbicieli, którzy regularnie zasiadali przed telewizorem w czasie trwania jego emisji. Piotr, tak jak pozostali uczestnicy postara się zrzucić zbędne kilogramy i sprawdzić swoją wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów. Nie da się ukryć, że wielbicielowi tłustych dań z grilla na pewno nie będzie łatwo. W jego przypadku, dużym utrudnieniem będą również liczne obowiązki zawodowe.

Piotr ,,Kanapowcy’’: Instagram

Oficjalne konto programu ,,Kanapowcy’ znajdziemy na Instagramie pod nazwą @kanapowcy_ttv_official.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej