Połącz się z nami

Piotr Kędzierski: [wiek, kariera, partnerka, dziecko, Instagram]

Opisy gwiazd

Piotr Kędzierski: [wiek, kariera, partnerka, dziecko, Instagram]

Piotr Kędzierski to jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. W trakcie trwania swojej kariery pracował zarówno w telewizji, jak i radiu. Jeśli chcecie poznać szczegóły dotyczące przebiegu jego pracy zawodowej, ale także życia prywatnego, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Piotr Kędzierski: wiek

Kędzierski pochodzi w Warszawy, a urodził się 2 maja 1982 roku. W związku z tym w tym roku obchodził swoje 38. urodziny. Co ciekawe, przez pewien czas był wokalistą w zespole Mind Kampf UK, z którym wydał nawet album studyjny. Oprócz tego, jest twórcą cyklu imprez organizowanych w Warszawie. Jakby tego było mało projektuje ubrania, które nawiązują do skateboardingu. Jest również współwłaścicielem portalu newonce.pl oraz współprowadzącym bloga rejentkedzierski.com.

Piotr Kędzierski: kariera

Swoją przygodę z dziennikarstwem zaczął w stacji muzycznej 4fun.tv. Na przestrzeni lat współpracował innymi kanałami telewizyjnymi. Między innymi był współprowadzącym programu ,,Bitwa na głosy’’. Od kilkunastu lat pracuje także w radiu. Na swoim koncie ma już wiele audycji. Dużą rozpoznawalność przyniósł mu w szczególności program ,,Rozmowy Wojewódzki & Kędzierski’’. Od trzech lat jest również związany z portalem Onet.pl, gdzie współprowadzi program ,,OnetRano’’. W sieci pojawiły się również plotki, że zostanie jednym z gospodarzy ,,Dzień dobry TVN’’, do czego ostatecznie nie doszło.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Pierski (@piotrkedzierski)

Piotr Kędzierski: partnerka

Okazuje się, że na temat jego życia prywatnego wiadomo niewiele. Nieczęsto zdarza się, że na portalach społecznościowych publikuje zdjęcia w towarzystwie swoich najbliższych. Miał nawet opinię wiecznego kawalera. Jednakże, wszystko wskazuje na to, że jego serce jest już zajęte.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Pirski (@piotrkedzierski)

Piotr Kędzierski: dziecko

Mężczyzna jakiś czas temu pochwalił się, że wraz z partnerką spodziewają się dziecka. W sieci zdradził nawet płeć swojej pierwszej pociechy. Swoich fanów poinformował, że na świat przyjdzie chłopiec, a co więcej opublikował nawet zdjęcie z badania USG.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Perski (@piotrkedzierski)

Piotr Kędzierski: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @piotrkedzierski, a jego aktywność śledzi tam ponad 74 tysiące użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Pirski (@piotrkedzierski)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry