Piotr Kowalczyk: [wiek, Love Island 9, partnerka, Instagram]

15 marca 2024
Przez: : W.M.

Piotr Kowalczyk dołączył do grona singli i singielek w nowej edycji Love Island. Wyspa miłości. Co o nim wiadomo, ile ma lat, czym zajmuje się na co dzień, oraz jakiej dziewczyny szuka w randkowym reality-show Piotr z Love Island 9?

Piotr Kowalczyk: wiek

Piotr Kowalczyk to nowy uczestnik 9 edycji Love Island. Wyspa miłości. Mężczyzna ma 29 lat,183 cm wzrostu i pracuje jako trener personalny w Warszawie. Od najmłodszych lat sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie. Wspólne chwile z rodziną i bliskimi są dla niego bardzo ważne. Jak przyznaje, jest osobą wierzącą.
Jego zaangażowanie w sport zostało wielokrotnie docenione na zawodach i pokazach kulturystycznych, dzięki czemu zyskał rozpoznawalność w swojej lokalnej społeczności. Choć Piotr ceni sobie prywatność i unika medialnego zgiełku, nie ukrywa, że tęskni za odrobiną publicznej uwagi. Jego zawód trenera personalnego pozwala mu dzielić się pasją do zdrowego trybu życia i pomagać innym w dbaniu o formę fizyczną oraz zdrowie.

Piotr Kowalczyk, fot. materiały prasowe

Piotr z Love Island: dziewczyna

Piotr zgłaszając się do Love Island, zadeklarował, że jest singlem. Jak przyznał, poszukuje prawdziwej miłości i gotów jest na związek. Przyznaje, że w związkach może wykazywać zazdrość i podejrzliwość. Piotr z Love Island ceni w kobietach naturalne piękno i jest zwolennikiem szczerych, otwartych rozmów. Dla 29-latka ważna jest także lojalność i uczciwość, nie toleruje kłamstw. Jak przyznaje, nie lubi chodzić na imprezy i nie romansuje w pracy.

Piotr Kowalczyk, fot. materiały prasowe

Love Island 9

4 marca rozpoczęła się dziewiąta edycja Love Island, popularnego reality show, które zdobyło serca widzów na całym świecie. Program daje szanse singlom poszukującym miłości. W ciągu kilku tygodni uczestnicy biorą udział w różnorodnych zadaniach i grach, które mają na celu nie tylko zabawę, ale przede wszystkim pomóc im nawiązać bliskie relacje.

Co pewien czas do willi wchodzą nowi uczestnicy, ale jak głosi hasło Love Island, na Wyspie miłości nie ma miejsca dla singli, dlatego osoby, które podczas przeparowania zostają same, muszą opuścić willę. To widzowie decydują, która para wygra. Na zwycięzców przewidziana jest nagroda w wysokości 100 tys. złotych.

Nowy sezon Love Island. Wyspa miłości oglądać można na antenie TV4 od poniedziałku do piątku o godz. 22:00.

Zobacz także: “Love Island 9”: Poważne oskarżenia wobec Dana. Produkcja wyrzuci go z programu?

Piotr z Love Island: Instagram

Piotr Kowalczyk prowadzi swój profil na Instagramie. Konto uczestnika Love Island znaleźć można pod nazwą @kowalczykpiotr_.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej