Piotr Kraśko przerywa milczenie! Przeprasza za jazdę bez uprawnień – „było to bardzo głupie”…

13 grudnia 2021
Przez: : M.J

Piotr Kraśko na swoim profilu w mediach społecznościowych odniósł się do zatrzymania przez policję i skazania za jazdę samochodem bez uprawnień. Dziennikarz ubolewa nad swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem.

Afera z Piotrem Kraśko

Jako pierwszy do informacji na temat występku Piotra Kraśko dotarł Super Express. Jak się okazało, dziennikarz stacji TVN i TVN24 od sześciu lat kierował pojazdami bez prawa jazdy. Jak to możliwe? Otóż pierwsze prawo jazdy Kraśko stracił już w 2009 roku za przekroczenie dozwolonej liczby punktów karnych. 5 lat później spotkała go taka sama sytuacja.

Piotr Kraśko.
Piotr Kraśko skazany ja jazdę bez prawa jazdy.

W kwietniu 2021 roku Kraśko został zatrzymany w województwie podlaskim do rutynowej kontroli. Wówczas okazało się, że dziennikarz kieruje pojazd bez wymaganych uprawnień. Co więcej, SE dotarł również do informacji, że sąd nałożył grzywnę w wysokości 7,5 tysiąca złotych oraz zabronił kierować pojazdami na rok czasu.

Po tym, jak w mediach zaczęło huczeć na temat wykroczenia, które popełnił Kraśko, zabrał on głos na swoim Instagramie. Co ma na swoją obronę?

Piotr Kraśko zabrał głos za jazdę bez uprawnień

Dziennikarz nie mógł zrobić nic więcej, jak przeprosić swoich obserwatorów w mediach społecznościowych, którzy są z nim tam na co dzień i śledzą jego karierę. Już na wstępie zaznaczył, że jest winien kilka słów wyjaśnienia:

“Wiele razy w tym miejscu używałem słowa „dziękuje” za to, że są Państwo tutaj. Dzisiaj chcę i powinienem użyć innego słowa”.

Następnie przyznał, że nie ma żadnego wytłumaczenia. Jak zaznaczył, wstyd mu za to, jak postąpił i za to, że zawiódł zaufanie swoich fanów.

“Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było – było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie”.

Na zakończenie dodał:

“Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam. Bardzo wszystkich Państwa przepraszam”.

Jak widzimy, dziennikarz cały czas może liczyć na wsparcie internautów, którzy licznie skomentowali post:

“Do przodu, ważne, że wybrzmiało słowo Przepraszam 💪”

“Brawo za odwagę 👏👏👏”

“Nie zmienia to faktu, że jest Pan wspaniałym dziennikarzem.”

Źródło: Instagram Piotra Kraśko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej