Połącz się z nami

Piotr Kukulski: [wiek, kariera, siostra, Instagram]

Opisy gwiazd

Piotr Kukulski: [wiek, kariera, siostra, Instagram]

Piotr Kukulski już od dłuższego czasu stara się znaleźć miejsce dla siebie w polskim show biznesie. Niestety nie wychodzi mu to najlepiej i na chwilę obecną nie dociera do szerokiego grona odbiorców. Jednakże, zaczął prace nad nowym projektem. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

Piotr Kukulski: wiek

Mężczyzna urodził się 3 marca 1989 roku, a więc niedawno skończył 31 lat. Z sieci występował już po kilkoma pseudonimami. Między innymi jako Pikej, PeKey oraz PiKej. Zazwyczaj mówiło się o nim, jako o dziecku bogatych rodziców, które nie do końca liczy się nawet z ich zdaniem. Niewątpliwie, dał poznać się jako osoba bardzo kontrowersyjna.

Piotr Kukulski: kariera

Kiedy w sieci pojawił się jego pierwszy kawałek, bardzo szybko zrobiło się o nim głośno. Niestety, nie ze względu na jego muzyczny kunszt. Większość słuchaczy nie brała jego utworu na poważnie i stał się nawet obiektem kpin. Poza tym, między nim a raperem Tede doszło nawet do ostrej wymiany zdań. Kukulski twierdził, że dzięki jego muzyce o Polsce będzie głośno na całym świecie, jednak słowa te zdecydowanie się nie potwierdziły. Wszystko wskazuje jednak na to, że aspirujący wokalista pracuje nad nowym projektem, którym podzieli się ze światem w najbliższym czasie.

Piotr Kukulski: siostra

Jego przyrodnią siostrą jest wokalistka Natalia Kukulska. Rodzeństwo jednak przez wiele lat nie mogło znaleźć wspólnego języka, a ich problemy były szeroko komentowane w mediach. Prawdopodobnie poróżniła ich działalność muzyczna aspirującego artysty i śmierć ich ojca. Jak naprawdę wyglądają ich relacje i czy udało im się ostatecznie dogadać, pozostaje ich sprawą osobistą.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Piotr Kukulski: Instagram

Kukulski swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @peterkukulski. Na chwilę obecną jego aktywność śledzi ponad 2 tysiące użytkowników. Mężczyzna zamieszcza tam dużo zdjęć i chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami. Informuje również nad czym pracuje i kiedy możemy spodziewać się premiery jego najnowszych materiałów.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry