Połącz się z nami

Piotr Mróz: [wiek, Gliniarze, filmy, partnerka, Instagram]

Opisy gwiazd

Piotr Mróz: [wiek, Gliniarze, filmy, partnerka, Instagram]

Piotr Mróz to bez dwóch zdań jeden z najprzystojniejszych aktorów, których widzowie znają z seriali telewizyjnych. Możemy być pewni, że może pochwalić się licznym gronem fanów. Wielu z nich zastanawia się, co wiadomo na jego temat. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Piotr Mróz: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Mróz urodził się 19 marca 1988 roku. W związku z tym, w tym roku obchodził swoje 32. urodziny. Okazuje się, że jest absolwentem Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich przy Polskim Ośrodku ,,ASSISTEJ’’ w Warszawie. W jednym z wywiadów zdradził, że w 2012 roku miał bardzo poważny wypadek samochodowy, który wpłynął na kształtowanie jego osobowości. Od tamtej pory cieszy się każdą chwilą swojego życia.

Piotr Mróz: filmy

Dotychczas, na swoim koncie ma już role zarówno w produkcjach filmowych, jak i telewizyjnych. Widzowie, między innymi mieli okazję oglądać go w ,,Barwach szczęścia’’, ,,M jak miłość’’ oraz ,,Komisarz Alex’’. Jakiś czas temu, w sieci pojawiały się plotki, iż niebawem zobaczymy go w programie ,,Taniec z gwiazdami’’. Jednakże, do chwili obecnej jego udział w tanecznym show nie doszedł do skutku.

Piotr Mróz: Gliniarze

Największą popularność jednak przyniosła mu rola w serialu ,,Gliniarze’’. Mróz wciela się tam w postać Kuby Roguza. Widzowie bardzo emocjonują się jego serialowym związkiem z Natalią Nowak.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Pz (@piotrmroz1988)

Piotr Mróz: partnerka

Dla wszystkich fanek przystojnego aktora mamy złą wiadomość. Otóż, jego serce jest już od długiego czasu zajęte. Szczęśliwą wybranką Piotra jest Agnieszka Wasilewska. Trzeba przyznać, że to naprawdę piękna kobieta. Swoje zdjęcia często udostępniają na własnych kontach w mediach społecznościowych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Pi (@piotrmroz1988)

Piotr Mróz: Instagram

Jeden z głównych aktorów z serialu ,,Gliniarze’’ prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @piotrmroz1988. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam prawie 40 tysięcy użytkowników tego serwisu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez  (@piotrmroz1988)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry