Połącz się z nami

Piotr Pająk: [kim jest, Podróże Wojownika, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Piotr Pająk: [kim jest, Podróże Wojownika, Fame MMA, Instagram]

Piotr Pająk to sportowiec, który dużą rozpoznawalność zdobył również poprzez działanie w Internecie. Już niebawem, wystąpi na gali Fame MMA. Niewątpliwie, na jego walkę czeka wielu wielbicieli tego rodzaju spotu. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Piotr Pająk: kim jest?

Pająk ma dwie pasje, które doskonale udaje mu się ze sobą łączyć. Jedną z nich jest sport, a konkretniej sztuki walki. Co ciekawe, zdobył nawet purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. Odebrał go z rąk Rogera Gracie pochodzącego z legendarnego rodu Gracie. Na swoim koncie ma już amatorskie walki w formule MMA. Oprócz tego, wielką satysfakcje sprawiają mu podróże. Na chwilę obecną, odwiedził aż 58 krajów. Jedną z najświeższych był długotrwały pobyt w Azji.

Piotr Pająk: Podróże Wojownika

Dużą popularność zyskał prowadząc swój kanał pod nazwą Podróże Wojownika. Swoim obserwatorem z satysfakcją opowiada o odwiedzonych miejscach. Plany na kolejne wyprawy popsuła mu sytuacja panująca na całym świecie. W ich trakcie poznaje nowe kultury, ale także sztuki walki pochodzące z danych terenów. Ze względu na pandemię musiał przełożyć podróż do Ameryki Południowej. W jednym z wywiadów wyjawił, że jego kanał łączy ze sobą dwie rzeczy, które sprawiają mu wielką przyjemność oraz jest jedynym na polskim Youtube o takiej tematyce.

Piotr Pająk: Fame MMA

Fame MMA to federacja, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród influencerów, byłych sportowców oraz osób związanych z show biznesem. Zawodnicy otwarcie mówią, że na walki zgadzają się nie tylko ze względów sportowych, ale także doskonałych wynagrodzeń. Do ich grona dołączył właśnie prowadzący Podróże Wojownika. Na najbliższej gali, która odbędzie się 21 listopada, zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Natomiast, w walce wieczoru spotkają się ze sobą Marcin Dubiel i Kacper Blonsky.

Piotr Pająk: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwa @podroze_wojownika_youtube. Jego aktywność śledzi tam ponad 45 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry