Połącz się z nami

Piotr Piechowiak: [kto to?, wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

Opisy gwiazd

Piotr Piechowiak: [kto to?, wiek, kariera, Fame MMA, Instagram]

Piotr Piechowiak to jeden z zawodników Fame MMA,  którzy za sobą mają już profesjonalną karierę sportową. Trzeba przyznać, że jego wygląd robi naprawdę duże wrażenie. Nie bez powodu z resztą nazywają go ,,Bestią’’. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Piotr Piechowiak: wiek

W sieci możemy do informacji, że Bestia pochodzi z Sulechowa, czyli miejscowości położonej w województwie lubuskim. Wiele osób zadaje sobie pytanie ile ma lat. Okazuje się, że urodził się 21 września 1981 roku, w związku z czym w tym roku obchodził swoje 39. urodziny. Jest kulturystą, strongmanem, trenerem personalnym oraz zawodnikiem MMA. Rok temu, wydał utwór zatytułowany ,,Jestem bestią’’.

Piotr Piechowiak: kariera

Co ciekawe, kulturystyką zainteresował się już w wieku nastoletnim. Kilka lat później zadebiutował już na zawodach, a dokładniej Mistrzostwach Województwa. Od razu zdobył złoty medal, a w dalszej karierze szło mu równie dobrze. Następnie, zdecydował się na zawody Strongman. Tam także udało mu się odnieść kilka sukcesów. Startował nawet w zawodach międzynarodowych. Jest właścicielem siłowni, która znajduje się w jego rodzinnej miejscowości.

Piotr Piechowiak: Fame MMA

Swoją karierę w federacji Fame MMA zaczął w 2019 roku. Wtedy też na pojedynek wyzwał Marcina Najmana, który w walce wieczoru pokonał swojego przeciwnika. Były bokser podjął wyzwanie i już podczas Fame MMA 6 stanęli naprzeciw sobie w ringu. Lepszy okazał się być Piechowiak, który wygrał w pierwszej rundzie poprzez nokaut.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Piotr”BESwiak (@piotr.piechowiak)

Piotr Piechowiak vs Piotr Szeliga: Fame MMA 8

Już na najbliższej gali Bestia zmierzy się z kolejnym przeciwnikiem. Podczas Fame MMA 8, w ringu zmierzy się z Piotrem Szeligą. Ich walka odbędzie się 21 listopada 2020 roku. Wszyscy widzowie mogą być pewni, że czeka ich dobre widowisko.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Piotr”Bwiak (@piotr.piechowiak)

Piotr Piechowiak: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @piotr.piechowiak. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 70 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Piotr”BESwiak (@piotr.piechowiak)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry