Połącz się z nami

Piotr Polak: [Pedro, wiek, Warsaw Shore, dziewczyna, Instagram]

Opisy gwiazd

Piotr Polak: [Pedro, wiek, Warsaw Shore, dziewczyna, Instagram]

Piotr Polak to jeden z najbardziej lubianych uczestników programu ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’. Okazuje się, że widzowie mogą kojarzyć go również z innej produkcji MTV. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na temat jego kariery, ale także życia prywatnego, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Piotr Polak: wiek

Dla fanów popularnego Pedra, dużym zaskoczeniem może być fakt, że w sieci nigdzie nie znajdziemy informacji na temat jego wieku. Wiadomo natomiast, że swoje urodziny obchodzi 8 kwietnia. Często podkreśla, że w przeszłości trenował piłkę nożną, a co więcej należał także do kilku profesjonalnych drużyn. Nie da się ukryć, że jest wielkim fanem tej dyscypliny sportu. Oprócz tego, swoich sił próbuje również w roli modela. Często bierze udział w sesjach zdjęciowych, których efekty możemy znaleźć w Internecie.

Piotr Polak: ,,Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy’’

,,Ekipa z Warszawy’’ to program wzorowany na zagranicznej produkcji, gdzie grupa osób odwiedza najbardziej imprezowe kluby w mieście. Nie da się ukryć, że polska edycja ma swoich wiernych fanów od lat. Dotychczas ma antenie MTV wyemitowano już 13 sezonów. Pedro dołączył do ,,Warsaw Shore’’ podczas szóstego z nich. Co za tym idzie, na naszych ekranach możemy oglądać go już od 8 edycji. Nie da się ukryć, że zdobył tam naprawdę dużą rozpoznawalność. Okazuje się, że Polak wziął również udział w innym programie tej samej stacji. Mianowicie, pojawił się także w ,,Ex na plaży’’.

Piotr Polak: dziewczyna

,,Warsaw Shore’’ to program, w którym nie brakuje imprez, alkoholu, ale także mocnych scen. Podczas nich uczestnicy niejednokrotnie pokazywani byli w niedwuznacznych sytuacjach. Jednakże, wszystko wskazuje na to, że serce Pedra jest już zajęte. Niewątpliwie, nie jest to łatwa relacja, ponieważ przed kamerami mężczyzna twierdził, że nie ma zobowiązań wobec żadnej kobiety. Na jego profilu na Instagramie znajdziemy wspólne zdjęcia z Laurą Zawadzką, która prawdopodobnie jest jego dziewczyną już od dłuższego czasu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przezk – PEDRO (@piotrpolakmtv)

Piotr Polak: Instagram

Polak prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @piotrpolakmtv. Jego aktywność śledzi ponad 157 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez ak – PEDRO (@piotrpolakmtv)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry