Połącz się z nami

Piotr Postek: [kim jest?, kariera, siostra, Instagram]

Opisy gwiazd

Piotr Postek: [kim jest?, kariera, siostra, Instagram]

Piotr Postek to bez dwóch zdań jeden z najpopularniejszych obecnie stylistów włosów gwiazd. W świecie show biznesu cieszy się dużym uznaniem. Okazuje się, że jego siostra również nie jest anonimową postacią. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Piotr Postek: kim jest?

Popularny Postek to nikt inny jak stylista fryzur, z usług którego bardzo chętnie korzystają najgorętsze nazwiska polskiego show biznesu. Wiele z nich podkreśla również, że jest bardzo profesjonalny, a oprócz tego bardzo pozytywnie nastawiony do klientów. Trzeba przyznać, że wyróżnia się oryginalnym stylem i osobowością, co łatwo zauważyć w social mediach. Niewątpliwie, nie boi się eksperymentować z wzorami oraz kolorami. Swoją działalność, czyli zakład fryzjerski o nazwie Fabryka Lalek prowadzi w Warszawie.

Piotr Postek: kariera

Wszystko wskazuje na to, że tak duża rozpoznawalność przyniosło mu grono zadowolonych klientów, którzy mają duże zasięgi, zwłaszcza w sieci. Co ciekawe, po sąsiedzku jego pracowni, swój gabinet prowadzi jedna z najlepszych makijażystek gwiazd – Magdalena Pieczonka. Z jego usług korzystają między innymi Nikola Stajszczyk, Maffashion, Joanna Opozda i Natalia Siwiec. Oprócz tego, często występuje w roli eksperta w programach ,,Dzień Dobry TVN’’ oraz ,,Pytanie na śniadanie’’. Współpracuje również z magazynami modowymi. Ma opinię młodego kreatywnego stylisty fryzur, który ma doskonałe podejście do swoich klientek.

Piotr Postek: siostra

Okazuje się, że razem z siostrą Beatą Postek, znaną bardziej jako Ata, wystąpili w jednym z programów TVN Style o tematyce urodowej. Mianowicie, kobieta zdecydowała się powiększyć biust, przy czym towarzyszyły jej kamery oraz brat. Ata wzięła także udział w drugiej edycji programu ,,Hotel Paradise’’, który emitowany był na antenie TVN Siedem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Piotr Postek: Instagram

Stylista fryzur prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @postekk. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 73 tysiące użytkowników tego serwisu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry