Połącz się z nami

Piotr Rogucki: [wiek, piosenki, kariera, BrzydUla, Instagram]

Opisy gwiazd

Piotr Rogucki: [wiek, piosenki, kariera, BrzydUla, Instagram]

Piotr Rogucki to artysta, która działa zarówno w branży filmowej, jak i muzycznej. Niewątpliwie, może pochwalić się licznym gronem wiernych fanów z niecierpliwością czekających na stworzone przez niego nowości. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat jego kariery, a także życia prywatnego, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Piotr Rogucki (@rogucki_rogucki)

Piotr Rogucki: wiek

W Internecie możemy dotrzeć do informacji, że Rogucki pochodzi z Łodzi, a urodził się 5 maja 1978 roku. W związku z tym, w tym roku skończył 42 lata. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, lecz jest także uzdolniony muzycznie. Potrafi grać na gitarze, a specjalizuje się w rocku i poezji śpiewanej. Nie da się ukryć, że aktualnie jest jednym z najbardziej uznawanych muzyków w Polsce. Wiadomo również, że wraz z żoną wychowują dwoje dzieci córkę i syna.

Piotr Rogucki: piosenki

Karierę wokalną rozpoczął od występów na festiwalach i przeglądach piosenek. Co więcej, zdobył tam kilka tytułów i wyróżnień. Duże sukcesy odnosił również z zespołem Coma, który na chwilę obecną zawiesił swoją działalność. Podczas kariery miał także przyjemność współpracować z innymi artystami. Jego najbardziej popularne utwory to ,,Mała’’, ,,Piosenka pisana nocą’’ oraz ,,Nie chcę spać’’.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Pki (@rogucki_rogucki)

Piotr Rogucki: kariera                            

Jeszcze w czasie studiów zaczął swoją przygodę z teatrem, gdzie dał poznać się zdecydowanie z najlepszej strony. Reżyserzy szybko zwrócili na niego uwagę, co z resztą dzieje się po dziś dzień. Między innymi na swoim koncie ma role w filmach: ,,Skrzydlate świnie’’, ,,Jak zostałem gangsterem’’, ,,Gotowi na wszystko. Exterminator’’. Oprócz tego, wcielił się w rolę jurora w programie ,,Must Be The Music. Tylko muzyka’’. Na chwilę obecną możemy oglądać najnowsze odcinki ,,BrzydUli’’, gdzie Rogucki gra postać Sława – nowego projektanta, który dołącza do firmy.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przezcki (@rogucki_rogucki)

Piotr Rogucki: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @rogucki_rogucki, a jego aktywność śledzi tam ponad 48 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Picki (@rogucki_rogucki)

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry