Piotr Stramowski z nową dziewczyną zadebiutował na premierze filmu! Już się nie ukrywają!

27 stycznia 2023
Przez: : M.J

Piotr Stramowski nie ukrywa już swojej nowej miłości. Aktor wraz z ukochaną pojawili się na premierze filmu Pokusa, w którym on gra jedną z głównych ról. Zobaczcie, jak razem wyglądają!

Rozstanie Stramowskiego z Warnke

W ubiegłym roku w polskim show-biznesie nie brakowało rozstań. Jedną z par, która zdecydowała się zakończyć swoją relację byli Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Nie da się ukryć, że kiedy w październiku 2022 roku poinformowali, że ich związek to już przeszłość, było to nie lada zaskoczenie, gdyż wcześniej do mediów nie docierały informacje na temat kryzysu w ich relacji.

Stramowski i Warnke od lat uchodzili za zgodną parę. W 2016 roku wzięli ślub, a trzy lata temu na świecie pojawiła się ich córeczka – Helena. O ich rozstaniu dowiedzieliśmy się po jednej z branżowych imprez, kiedy sami na swoich profilach w mediach społecznościowych poinformowali, że ich drogi się rozeszły.

Niedługo później jeden z portali doniósł, że serce aktora jest zajęte, kiedy został przyłapany przez paparazzi w towarzystwie pięknej blondynki. Wybranką aktora miała być Natalia Krakowska, która współpracowała przy niektórych produkcjach, w których grał Stramowski. Teraz wcześniejsze doniesienia mediów się potwierdziły, bo po raz pierwszy aktor pokazał się publicznie z nową wybranką swojego serca.

ZOBACZ TAKŻE: Warnke przerywa milczenie po rozstaniu ze Stramowskim. Zdradza, czy myśli o powrocie do męża

Piotr Stramowski z nową dziewczyną

Piotr Stramowski pojawił się na premierze filmu Pokusa w reżyserii Marii Sadowskiej z nową partnerką u swojego boku. Choć zakochani niechętnie pozowali razem na ściance, to po raz pierwszy pokazali się razem. Natalia na tę okazję wybrała cekinową, czarną sukienkę, kozaki za kolano i płaszcz w formie marynarki. Piotr natomiast zaprezentował się w klasycznym czarnym garniturze.

Piotr Stramowski z nową dziewczyną zadebiutował na ściance / fot. Instagram

Aktor w rozmowie z Jastrząb post, tak podsumował pierwsze wyjście na branżową imprezę swojej ukochanej:

“To jej pierwsze wyjście ze mną. Będę mógł powiedzieć następnym razem albo nie będę mógł, bo mnie poprosi, żebym tego nie robił”

Następnie zakochani wybrali się do jednej ze znanych restauracji, a wspólnymi chwilami podzieliła się Natalia na swoim profilu.

Piotr Stramowski z nową dziewczyną zadebiutował na ściance / fot. Instagram
Piotr Stramowski z nową dziewczyną zadebiutował na ściance / fot. Instagram

Musimy przyznać, że tworzą piękną parę.

Źródło: jastrząbpost.pl / Instagram / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej