Piotr Żabicki: [wiek, kariera, Farma 3, Instagram]

15 stycznia 2024
Przez: : K.M.

Kolejnym z uczestników trzeciego sezonu Farma jest Piotr Żabicki. Specjalnie dla Was zebraliśmy najważniejsze informacje na jego temat.

Piotr Żabicki: wiek

Mężczyzna pochodzi z Warszawy i ma 49 lat. Jest coś, bez czego Piotr nie może żyć to adrenalina, którą aby sobie zapewnić uprawia sport, jeździ motorem, pływa na żaglówce oraz lata na paralotni.

Piotr Żabicki: kariera

49-latek ma doktorat z architektury, wybrał ten zawód, ponieważ jak twierdzi, zapewni mu on wiele bodźców. Co więcej, ma na swoim koncie wiele wydanych książek i sporo publikacji.

Piotr Żabicki: Farma 3

Reality show Farma to jeden z najczęściej oglądanych programów w Polsce. Kilkunastu uczestników pragnie porzucić nowoczesny styl życia i spróbować żyć na wiejskim gospodarstwie. Uczestnicy napotkają w programie wiele przeszkód, nie będą mieli dostępu do bieżącej wody, prądu, telefonu oraz Internetu. Muszą zaopiekować się gospodarstwem i zwierzętami, uprawiać dla siebie warzywa i owoce, a także wykonywać dodatkowe zadania, aby pozostać w programie.

Pierwszy odcinek trzeciej serii wyemitowany został już 8 grudnia, a odcinki możemy oglądać od poniedziałku do piątku na antenie Polsat o godzinie 20:00. Prowadzącymi program są niezmiennie: modelka i prezenterka telewizyjna Marcelina Zawadzka oraz modelka i influencerka Ilona Krawczyńska. Natomiast, za ocenę pracy uczestników i pomoc odpowiada rolnik Szymon Karaś. Zwycięzca programu zdobędzie tytuł Super Farmera oraz 100 000 złotych. Zwycięzcami poprzednich edycji są: pierwszej Kuba Wojnowski, a drugiej Tomasz Wędzony. A Wy komu kibicujecie w najnowszej serii show Farma?

Zobacz także: Angelika Kałużna – szczegółowe informacje na temat uczestniczki trzeciego sezonu programu Farma

Piotr Żabicki: Instagram

Czy Piotra możemy znaleźć na jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych? Oczywiście, że tak! Znajdziemy go na Instagramie pod nazwą @piotr.zabicki. Ilość jego followersów obecnie wynosi 495 osób, ale jesteśmy pewni, że na tej liczbie się nie skończy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej