Połącz się z nami

Piotr Żyła jest zakochany w 22-latce! To aktorka dwóch produkcji TVN!

Piotr Żyła

News

Piotr Żyła jest zakochany w 22-latce! To aktorka dwóch produkcji TVN!

Media dotarły do informacji na temat nowej partnerki naszego skoczka narciarskiego. Jak się okazuje, Piotr Żyła po burzliwym rozstaniu z Justyną Żyłą znalazł szczęście u boku 22-letniej aktorki, którą możemy oglądać na ekranach naszych telewizorów! Zobaczcie, o kim mowa! Piotr Żyła jest zakochany w 22-latce!

Chyba każdy w naszym kraju wie, kim jest Piotrek Żyła. Jeden z najlepszych skoczków narciarskich nie daje o sobie zapomnieć. Niestety nie zawsze media rozpisują się na temat jego sukcesów zawodowych. Jak wiadomo, niemal dwa lata temu rozwiódł się z Justyną Żyłą, z którą doczekał się dwóch pociech – 13- letniego Jakuba i 8-letniej Karoliny.

View this post on Instagram

Pozdrowienia z Raw Air😎 #pieter #dżolo😎 @jfkfeichter

A post shared by Piotr Żyła (@piotr_zyla_official) on

Jak również wiadomo, para nie rozstała się w przyjacielskich relacjach. Justyna chętnie wypowiadała się w mediach na temat swojego nieudanego małżeństwa i nie raz byliśmy świadkami ich medialnych potyczek. Można śmiało powiedzieć, że przez swoje nieudane małżeństwo Justyna zaistniała w polskim show-biznesie. Co więcej, nawet wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami”.

Ostatnimi czasy wydawało się, że ich relacje nieco się polepszyły. Jednak parę dni temu po raz kolejny byli małżonkowie zaczęli prać swoje burdy w mediach i nie szczędzili sobie przy tym wyzwisk.

Zobaczcie: Piotr Żyła pokazał wulgarne wiadomości od Justyny – padły mocne słowa i groźby! [SCREENY]

Teraz okazuje się, że Piotr od dłuższego czasu jest w związku! Zobaczcie!

Piotr Żyła jest zakochany w 22-latce!

Jak donosi jeden z portali, Piotrek spotyka się z aktorką, którą możemy oglądać w takich produkcjach TVN, jak „Szkoła” i „19+”. Mowa o Marcelinie Ziętek, która skradła serce skoczka:

„Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal”– donosi Pudelek.

O komentarz w tej sprawie portal Plotek postanowił zapytać Justynę Żyłę, która nie ukrywa, że jest to dla niej przykra sprawa:

„Nie chce tego komentować dla dzieci. To od dawna przykra i krępująca sprawa.”

Na profilu Marceli znajdziemy zdjęcia z jej ukochanym, jednak jak do tej pory nie pokazała na nich jego twarzy.

Jeżeli doniesienia mediów faktycznie okażą się prawdą, to nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im dużo szczęścia!

Zaskoczeni? Co myślicie o nowej partnerce Piotra?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry