Połącz się z nami

Piotr Żyła po raz pierwszy pokazał zdjęcie z Marceliną! Uroczy widok!

Piotr Żyła pokazał partnerkę

Z życia gwiazd

Piotr Żyła po raz pierwszy pokazał zdjęcie z Marceliną! Uroczy widok!

Piotr Żyła opublikował zdjęcie z wybranką swojego serca! Para przez długi czas ukrywała swój związek. Zarówno Piotr jak i Marcelina skutecznie dbali o swoją prywatność. Internauci wreszcie doczekali się ich wspólnego zdjęcia.

Osiągnięcia Piotra

Piotr Żyła to jeden z najbardziej znanych, utytułowanych i uwielbianych przez Polaków sportowiec. Uzdolniony skoczek narciarski ma na swoim koncie ma wiele osiągnięć – brązowy medal w Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym, drużynowy złoty medalista Mistrzostw Świata, drużynowy brązowy medal Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich 2018, olimpijczyk z Soczi 2014 czy drugi zawodnik 65. Turnieju Czterech Skoczni. A to dopiero początek listy jego osiągnięć

Zobacz także: Piotr Żyła zaśpiewał wielki hit zespołu Queen – zobaczcie nagranie

Piotr po raz pierwszy dodał zdjęcie z Marceliną

Piotr przez 12 lat tworzył związek z Justyną, z którą ma dwójkę dzieci – syna Jakuba i córkę Karolinę. Para pobrała się stosunkowo wcześnie, bo oboje mieli wówczas zaledwie po 19 lat. Po wielu wspólnie spędzonych latach ich drogi się rozeszły. Rozwód był szeroko komentowanym wydarzeniem w mediach, ponieważ zarówno Piotr jak i Justyna prali swoje brudy publicznie i otwarcie mówili o swoim konflikcie. Wielokrotnie publikowali w mediach społecznościowych screeny swoich rozmów, gdzie nie brakowało wyzwisk, wulgaryzmów, a nawet i gróźb.

Po czasie na jaw wyszło, że sportowiec spotyka się z Marceliną Ziętek – 22-letnią gwiazdą serialu 19+. Spostrzegawczy internauci szybko wychwycili, że Piotr i Marcelina publikują zdjęcia z tych samych miejsc i o podobnym czasie. Mimo wielu spekulacji para oficjalnie nigdy nie przyznała się do związku, ani nie opublikowała wspólnego zdjęcia. Aż do teraz! Piotr Żyła dodał zdjęcie z wybranką swojego serca na Instagramie.

„Ciekawy weekęd sie zapowiada🤪🤠🍻” – napisał Piotr. (pisownia oryginalna)

Pod postem Piotra w ekspresowym tempie pojawiły się komentarze od fanów, którzy nie szczędzili parze miłych słów. Wśród nich znalazły się także życzenia i mnóstwo gratulacji.

Jak fajnie Was widzieć razem ❤❤❤ udanej zabawy ❤❤❤”

„pięknie wyglądacie! Szczęścia dla Was! 🥰”

„No jak miło zobaczyć Was razem 😍😍😍 bawcie się dobrze 🔥”

„doczekaliśmy się! 🥰😍” – czytamy w komentarzach.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Piotrowi i Marcelinie dużo szczęścia!

źródło: Instagram Piotr_zyla_official

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry