Połącz się z nami

Piotr Żyła został nagrodzony Złotym Bażantem! Jego teksty z 2020 roku nie przestają bawić!

Piotr Żyła został nagrodzony

Z życia gwiazd

Piotr Żyła został nagrodzony Złotym Bażantem! Jego teksty z 2020 roku nie przestają bawić!

Piotr Żyła jest jednym z najbardziej lubianych sportowców w naszym kraju, z czym ciężko się nie zgodzić. Skoczek od lat jest nie tylko w znakomitej sportowej formie, ale również nadal bawi nas do łez podczas wywiadów. Tym razem Piotr Żyła został nagrodzony Złotym Bażantem, a my przy okazji przypominamy jego najlepsze teksty z 2020 roku!

Piotrek Żyła od lat napawa nas dumą i można śmiało przyznać, że jest jednym z tych skoczków, którzy przez lata trzymają poziom. Ciekawostką jest to, że swoją przygodę ze skokami narciarskimi rozpoczął jako 8-letni chłopak. Od tamtej pory wspina się po szczeblach sportowej kariery i teraz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w naszym kraju.
Piotrek zasłynął również ze swojego wyjątkowego poczucia humoru.

Dziennikarze nie mają z nim łatwego zadania, bo nigdy nie wiadomo, co mu ślina na język przyniesie. Nie raz byliśmy świadkami wywiadów z Piotrkiem, które następnie stawały się hitem w sieci. Jego teksty powoli stają się już kultowe i naprawdę nie mamy pojęcia, skąd on bierze inspirację, do swoich wypowiedzi.

Zobaczcie również: Zabawna rozmowa Żyły z Eisenbichlerem jest HITEM w sieci! Tylko on mógł to zrobić [WIDEO]

Na uwagę na pewno zasługuje również jego profil na Instagramie. To właśnie tam pochwalił się ostatnio, że został nagrodzony Złotym Bażantem, o którym już wspominał w jednym z wywiadów podczas Turnieju Czterech Skoczni! Zobaczcie!

Piotr Żyła został nagrodzony Złotym Bażantem!

Każdemu należy się czasem chwila wytchnienia. Nasi skoczkowie intensywnie weszli w Nowy Rok i teraz przed konkursem Pucharu Świata w Zakopanem mają chwilę na odpoczynek. Piotrek z tej okazji pozwolił sobie na chwilę zapomnienia i na swoim Instagramie pochwalił się nagrodą, którą otrzymał od Andrzeja Stękały. Złoty Bażant w końcu trafił w jego ręce:

„Nagroda w postaci Złotego Bażanta została wręczona💪😎 Dziękuje @andrzejstekala dostałem nawet ładny pucharek na spożytkowanie trofeum🤣💪😎 Uj juj jak piknie jak magicznie🌶🤪 #pieter #bażant #winner #łogień💪🌶🦅”

Nie da się ukryć, że na jego wpisy i wywiady czeka wielu fanów skoków narciarskich. My jesteśmy przekonani, że słysząc Piotrka, nie da się nudzić! Zobaczcie zatem poniżej nagranie z najśmieszniejszymi wypowiedziami Piotrka z 2020 roku!

Dodajmy, że już 16 stycznia 2021 roku Piotr Żyła będzie obchodził swoje 34 urodziny! My już teraz życzymy mu dalekich lotów i z utęsknieniem czekamy na jego kolejne wywiady!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry