Połącz się z nami

Pisarek główną twarzą „Pantene” na całą Europę! Kolejny sukces w życiu 23 latki!

Karolina Pisarek

Z życia gwiazd

Pisarek główną twarzą „Pantene” na całą Europę! Kolejny sukces w życiu 23 latki!

Karolina Pisarek pochwaliła się kolejnym sukcesem, jaki osiągnęła w swoim życiu zawodowym. Trzeba przyznać, że idzie jak burza, a na jej koncie co bądź pojawiają się kolejne osiągnięcia! Pisarek główną twarzą „Pantene” na całą Europę!

Karolina Pisarek swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła, kiedy wzięła udział w popularnym programie „Top Model”. Choć nie wygrała, Karolina zyskała o wiele więcej niż główna nagroda. Od tego momentu jej kariera nabrała tempa, a dziś jej nazwisko znane jest nie tylko w naszym kraju, ale i za granicą.

Prywatnie Karolina jest singielką. W tym roku związana była ze sporo starszym od siebie kierowcą rajdowym Jaime Camarą. Para jednak nie przetrwała próby czasu i ich drogi się rozeszły – o tym więcej przeczytacie TUTAJ!

Karolina idzie jak burza przez swoje życie. 16 sierpnia skończy dopiero 23 lata, a na swoim koncie ma już wiele sukcesów. Niedawno okazało się, że razem z Jakobem Koselem poprowadzą program o kulisach powstawania „Top Model”.

Pisarek główną twarzą „Pantene” na całą Europę!

Jak się okazuje, w międzyczasie modelka odniosła kolejny sukces zawodowy. Karolina poinformowała swoich fanów, że została główną twarzą marki „Pantene” i to na całą Europę!

„Moi drodzy! W koncu moge Wam powiedziec, że zostałam główna twarzą @pantene na całą Europę! 😍 To ogromny zaszczyt. Mój kolejny rok z pantene, tym razem na arenie miedzynarodowej. 😍😍😍”

Modelka dodała, że jest to jeden z jej największych sukcesów zawodowych do tej pory oraz jedno z najskrytszych marzeń:

„Jeden z moich najwiekszych sukcesów zawodowych i spełnienie moich marzeń. Niedługo podzielę sie z Wami efektami naszej pracy. (…)”

W komentarzach posypały się liczne gratulacje:

„Pierwsza Polka w globalnej kampanii Pantene 💓💓💓💓 @karolina_pisarek BRAVO!”

„Piękna ambasadorka i zasłużony sukces! ❤️❤️”

„Brawo!! Ogromne gratulacje dla Ciebie 👌”

„Ogromne gratulacje, idziesz jak burza ,sukces za sukcesem ❤️😍”

My również przyłączamy się do internautów i serdecznie gratulujemy Karolinie kolejnego osiągnięcia! Z niecierpliwością czekamy na efekty!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry