Połącz się z nami

Pisarek szczerze o związku z nowym partnerem: „widzę światełko w tunelu”!

Z życia gwiazd

Pisarek szczerze o związku z nowym partnerem: „widzę światełko w tunelu”!

Karolina Pisarek uchyliła rąbka tajemnicy o swoim związku z nowym partnerem. Zdaje się, że choć zakochanych łączy spora różnica wieku, modelka w końcu odnalazła prawdziwą miłość! Pisarek szczerze o związku z nowym partnerem: „widzę światełko w tunelu”!

Karolina Pisarek to polska modelka, która dzięki programowi „Top Model” zaistniała w świecie modelingu. Najpierw odniosła wielki sukces w Polsce, następnie poza granicami kraju.

View this post on Instagram

Ready for the 💣

A post shared by Karolina Pisarek (@karolina_pisarek) on

Ostatnimi czasy informowaliśmy Was, kiedy Karolina postanowiła pochwalić się swoim nowym wybrankiem serca. W walentynkową porę zaprezentowała swojego partnera oraz prezent, jaki otrzymała, z okazji trwających wówczas Walentynek. Nowy mężczyzna Karoliny to Jaime Camara. Jest on kierowcą rajdowym i pochodzi z Brazylii. Parę dzieli spora różnica wieku – dokładnie 16 lat! – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Pisarek szczerze o związku z nowym partnerem: „widzę światełko w tunelu”!

W jednym z wywiadów dla „Jastrząbpost” Karolina postanowiła wyznać, co uważa o swoim związku z mężczyzną. Modelka przyznała, że partner otworzył jej możliwość na nową drogę w życiu. Dodała, że jest bardzo szczęśliwa, a Jaime jest niesamowity!

„Bardzo się cieszę, że otworzyły się jakieś nowe drzwi. Myślę, że widzę światełko w tunelu. Jest bardzo fajnie, jestem szczęśliwa na dzień dzisiejszy. Jamie jest niesamowity – daje mi ten spokój, którego mi brakowało.”

Karolina przyznała również, że jest dużo ostrożniejsza. Dzieje się tak zapewne, przez jej wcześniejszy, nieudany związek. Modelka wyznała również, że Jaime jest dla niej ogromnym wsparciem na każdym kroku:

„Wiadomo, że były w moim życiu sytuacje, które sprawiły, że jestem ostrożniejsza niż wcześniej. Inaczej też patrzę na wszystko, dużo lekcji wyciągnęłam z mojego poprzedniego związku. Teraz to, czego potrzebuję tak naprawdę, to jest spokój, wsparcie kiedy w pracy tak wiele się dzieje. I cieszę się, że Jamie mi to dostarcza.”

Zdaje się, że para zmierza w dobrym kierunku. Gołym okiem widać również, że modelka znalazła w końcu partnera, który sprawia, że na jej twarzy pojawił się uśmiech! 

Myślicie, że Jaime i Karolina mają szansę na wielką miłość?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry