Połącz się z nami

Pisarek w obłędnej stylizacji pochwaliła się nagraniami do „Top Model”.

pisarek

Moda i uroda

Pisarek w obłędnej stylizacji pochwaliła się nagraniami do „Top Model”.

Na profilu Karoliny pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu show, w którym zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Pisarek w obłędnej stylizacji pochwaliła się nagraniami do „Top Model”.

Zobaczcie, jak prezentuje się Karolina na planie „Top Model”. W jakiej roli widzowie zobaczą ją tym razem?

Dokładnie 10 lat temu miała miejsce premiera pierwszego polskiego sezonu „Top Model”. Program telewizyjny typu reality-show, oparty na amerykańskim formacie szybko stał się hitem. Niezawodne jury na czele z Joanną Krupą oraz młodzi uczestnicy, którzy zgłosili się na casting z nadzieją spełnienia marzeń, od lat przyciąga przed ekrany ogromną ilość widzów. Program wylansował wiele gwiazd, które świetnie radzą sobie w świecie mody, a także polskim show-biznesie. Zawrotną karierę dzięki „Top Model” zrobili między innymi Karolina Pisarek, Klaudia El Dursi, Jakob Kosel czy Karolina Gilon.

Już kilka miesięcy temu rozpocząć miały się nagrania do kolejnego dziewiątego sezonu „Top Model”, niestety koronawirus pokrzyżował te plany. Castingi do programu przeprowadzane zostały zatem online, a już teraz rozpoczęły się nagrania, aby we wrześniu program ponownie zawitał na ekranach.

Pisarek w obłędnej stylizacji pochwaliła się nagraniami do „Top Model”

Karolina Pisarek była jedną z uczestniczek 5. edycji „Top Model”. Modelka znalazła się w ścisłym finale razem z Jakobem Koselem i Radkiem Pestką, który ostatecznie zwyciężył. Mimo iż Karolina nie otrzymała tytułu Top Model, znalazła swoje miejsce w modelingu i dziś ma na swoim koncie ogromne sukcesy zawodowe.

Fani Karoliny ponownie będą mogli zobaczyć ją w „Top Model”, ale tym razem w zupełnie nowej roli. Modelka na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwaliła się pierwszymi nagraniami, w których oczywiście uczestniczyła.

„Moi drodzy! Milo mi poinformować, ze juz dzis zaczęłam nagrania do najnowszej edycji @topmodelpolskatvn 😍😍😍 Jaka role bede pełnić w programie? 🤔 Jak myslicie?

Nie moge sie doczekać az będziecie nogli zobaczyć program”

Nie da się ukryć, że uwagę zwraca obłędna stylizacja Karoliny. Pisarek ma na sobie krótki top oraz dopasowaną spódnice w zwierzęcy wzór.

pisarek
https://www.instagram.com/karolina_pisarek/
pisarek
https://www.instagram.com/karolina_pisarek/

Jak myślicie, w jakiej roli zobaczymy Karolinę w programie „Top Model”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry