Połącz się z nami

Pisarek zdradziła sekret idealnej figury! Znamy jej motto!

Zdrowie i dieta

Pisarek zdradziła sekret idealnej figury! Znamy jej motto!

Karolina Pisarek odniosła międzynarodowy sukces w świecie modelingu. Dodatkiem do zjawiskowej figury jest jej wyćwiczona sylwetka. Modelka zdradziła co robić, by tak wyglądać! Pisarek zdradziła sekret idealnej figury!

Karolina Pisarek dała się poznać dzięki programowi  „Top Model”. Choć nie wygrała, zyskała o wiele więcej. Szybko zaistniała w świecie modelingu, odnosząc międzynarodowy sukces.
W życiu prywatnym Karolina nie jest zbyt wylewna. Ostatnio pierwszy raz modelka zdecydowała się na szczere wyznanie na temat swojego byłego partnera – o tym przeczytacie TUTAJ!

Obecnie Karolina związana jest z 39 letnim Jaimem Camara, który pochodzi z Brazylii. Pomimo sporej różnicy wieku para świetnie się dogaduje i tworzy zgrany związek. Ostatnim razem informowaliśmy Was, kiedy Karolina pokazała wspólne zdjęcie z partnerem swoim fanom. Dodatkowo zakochani zdecydowali się również na miłosne wyznanie – o tym natomiast TUTAJ!

Pisarek zdradziła sekret idealnej figury!

Karolina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil śledzi ogromna ilość internautów, bo ma ponad 800 tysięcy fanów! Karolina oprócz dodawanych zdjęć, czasami decyduje się na nagrania na swoim InstaStory. Na jednym z nich odpowiedziała na pytanie zadane przez fana. Karolina przyznała, co robi i jaki jest jej złoty środek na bycie w formie!

Jak się okazuje według modelki najważniejsza jest codzienna walka i dążenie do celu, który sobie obraliśmy. Jak przyznała Karolina, każdy miewa wzloty i upadki jednak najważniejsze jest to, by się nie poddawać!

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/karolina_pisarek/

Dodatkowo, inne pytanie zadane przez fana było o życiowe motto. Jak się okazuje, Karolina kieruje się bardzo prostym, ale jakże mądrym przesłaniem! Modelka jest zdania, by niczego nie odkładać „na później”. Karolina dąży do tego, by czuć się aktywną, dumną i przede wszystkim spełnioną kobietą!

Źródło:
https://www.instagram.com/stories/karolina_pisarek/

Co uważacie o wyznaniu Karoliny Pisarek? Kierujecie się podobnymi zasadami w życiu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry