Połącz się z nami

Po fali HEJTU Roksana Węgiel komentuje BURZĘ wokół swojego wyglądu!

Z życia gwiazd

Po fali HEJTU Roksana Węgiel komentuje BURZĘ wokół swojego wyglądu!

 Roksana Węgiel, młoda wokalistka, która zasłynęła w polskim show- biznesie po tym jak wygrała talent show „Voice of Poland” oraz jeszcze mocniej rozpoznawalna stała się po wygraniu dziecięcej Eurowizji, od pewnego czasu zmaga się z hejtem jaki się na nią wylał, po tym jak zaczęła się odważniej ubierać. Młoda gwiazda skomentowała swój nowy look  oraz odniosła się do krytyki jaka ją spotkała.

Młoda artystka wzbudza wśród fanów coraz więcej kontrowersji. Powodem krytyki, z jaką musi zmierzyć się Roksana, jest nie tylko jej ubiór, ale również wypowiedzi i teksty jej nowych piosenek. Wielu odbiorcom nie podoba się fakt, że młoda gwiazda przechodzi teraz okres dojrzewania w związku z tym, zarówno jej wygląd i psychika ulegają znacznej zmianie.

Roksanę Węgiel poznaliśmy jako 12-letnią słodką dziewczynkę, która swoim niewinnym wyglądem i dojrzałym głosem podbiła serce fanów programu „The Voice Kids”.   Od tej pory jednak minęło już trochę czasu, teraz wokalistka przeistacza się w młodą kobietę, dlatego zarówno jej wygląd oraz utwory stały się dojrzalsze. Niestety wielu jej fanom ciężko zrozumieć, że czas płynie nieubłaganie i młoda artystka dorasta.  Już na samym początku swojej kariery Roksana musi zmierzyć się z falą krytyki jaka na nią spadła. Teraz postanowiła skomentować ostatnie wydarzenia:

„Wielu osobom nie podoba się to, że się zmieniłam. Ludzie poznali mnie, jak miałam 12 lat. Wyglądałam inaczej. Teraz mam 14 lat. Przecież to czas, w którym człowiek się najbardziej zmienia, jeśli chodzi o fizyczne zmiany. Nie potrafię tego zrozumieć, ale ogólnie to spływa to po mnie”.

Na szczęście młoda artystka trzeźwo patrzy na swoją karierę i nie przejmuje się docinkami ze strony internautów.

Gratulujemy takiego podejścia i życzymy młodej wokalistce samych sukcesów.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry