Połącz się z nami

Podekscytowany Baron opowiada o swoim związku z Julią Wieniawą!

Z życia gwiazd

Podekscytowany Baron opowiada o swoim związku z Julią Wieniawą!

Po tym jak Julia przyznała się, że spotyka się z Baronem, tym razem to muzyk zdecydował się skomentować związek z Wieniawą! Co takiego powiedział?

Początkowo dużym zaskoczeniem była informacja o tym, że prawdopodobnie 20- letnia Julia Wieniawa po rozstaniu z Antkiem Królikowskim, związała się  z o 15 lat starszym Aleksandrem Baronem, który na co dzień jest gitarzystą w zespole Afromental. Para bardzo długo twierdziła, że łączą ich tylko i wyłącznie relacje zawodowe. Dementowali plotki o tym, że jakoby mieliby być razem. Zdjęcia na ich profilach na Instagramie sugerowały, że parę musi łączyć coś więcej niż tylko współpraca muzyczna. Po wpisach na Instagramie można było wywnioskować, że spędzili wspólne wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka oraz później wybrali się razem w austriackie Alpy.

Coraz częściej para pokazuje się publicznie w dość intymnych sytuacjach. Całkiem niedawno Julia wraz z Aleksandrem wychodziła z imprezy trzymając się za ręce, a parę godzin po tym, w jednej z warszawskich restauracji nie żałowali sobie czułości.

Wychodzi na to, że już nie chcą ukrywać tego, co ich łączy. Wielokrotnie pytani przez reporterów nie chcieli zdradzić prawdy o swoich relacjach. W jednym z wywiadów Julka przyznała się, że „mają się ku sobie”.  Ostatnio natomiast, odnosząc się do swoich związków ze starszymi mężczyznami, przyznała, że „chłopcy tacy jak… wiadomo kto… to jest taki Piotruś Pan więc myślę, że jesteśmy na takim samym poziomie mentalnie.”  

W jednym z wywiadów dziennikarz zadał Baronowi pytanie, czy jest szczęśliwy z Julką. Aleksander odpowiedział bardzo szczerze

„Każdy rozsądnie myślący człowiek dąży do szczęścia, ja jestem szczęśliwy, wierzę, że Julka również.”

W takim razie życzymy tej parze samych szczęśliwych chwil razem! 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry