Pogrzeb Gabriela Seweryna! Zostanie pochowany w wyjątkowym miejscu

2 grudnia 2023
Przez: : M.J

W sieci pojawiły się szczegóły ostatniego pożegnania Gabriela Seweryna. Klepsydrę na swoim profilu udostępnił były partner celebryty, z którym brał udział w programie “Królowe życia”. Poznajcie szczegóły pogrzebu.

Nie żyje Gabriel Seweryn

Gabriel Seweryn, znany z udziału w programie “Królowe życia”, zmarł 28 listopada. Jego tajemnicza śmierć nadal budzi wiele pytań, a śledczy starają się rozwikłać okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Mimo to rodzina celebryty otrzymała zgodę na przeprowadzenie pogrzebu, który będzie miał miejsce w zabytkowym kościele ewangelickim w Krzepowie.

Seweryn, nazywany także “Versace z Głogowa”, zdobył popularność dzięki swojej pracowni w tym mieście, gdzie specjalizował się w projektowaniu i szyciu luksusowych skór i futer. Choć z biegiem czasu jego sława nieco osłabła, to co jakiś czas pojawiały się na jego temat informacje w mediach.

scena z: Gabriel Seweryn, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

W dniu 28 listopada Seweryn niespodziewanie poczuł się źle. Jak wiemy, miał problemy z oddychaniem i ucisk w klatce piersiowej. Pomoc została wezwana, lecz zarówno on, jak i jego partner mieli być agresywni, co skutkowało odstąpieniem od udzielenia natychmiastowej pomocy. Ostatecznie mężczyzna trafił na SOR taksówką. Wydawało się, że sytuacja się stabilizuje, ale niestety doszło do nagłej zapaści, która zakończyła się zgonem projektanta.

Chociaż pełne wyjaśnienie okoliczności śmierci Seweryna wciąż pozostaje niewiadomą, a wokół tragedii narosło wiele kontrowersji i plotek, rodzina ma już możliwość przygotowania pogrzebu.

Pogrzeb Gabriela Seweryna

Ostatnie pożegnanie Gabriela Seweryna odbędzie się w środę 6 grudnia. Msza żałobna zaplanowana jest na godzinę 12 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie, dzielnicy Głogowa.

Miejsce to stanowi zabytkową świątynię ewangelicką, gdzie zebrani będą się modlić za zmarłego. Po mszy nastąpi odprowadzenie Gabriela na miejsce wiecznego spoczynku.

Nekrolog opublikowany przez Rafała Grabiasa informuje jedynie o odejściu Gabriela i planowanej dacie pochówku, pozostawiając resztę informacji w sferze prywatności żałobników.

Gabriel Seweryn pogrzeb.
Pogrzeb Gabriela Seweryna / fot. Instagram.

Warto dodać, że sekcja zwłok nie wykazała, dlaczego odszedł 56-latek i co było powodem tak nagłego pogorszenia się jego stanu zdrowia. Prokuratura zleciła badania toksykologiczne, a ich wyniki poznamy dopiero za jakiś czas.

ZOBACZ TAKŻE: Sekcja zwłok Gabriela Seweryna! Podano wstępne wyniki!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej