Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka! Dziś żegna go tylko rodzina.

30 sierpnia 2019
Przez: : M.J

Od wczoraj trwają uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka. 30 sierpnia zostanie pożegnany przez najbliższą rodzinę na swoich ukochanych Mazurach.

Dzisiaj rozpoczął się drugi dzień uroczystości pogrzebowych męża Agnieszki Woźniak-Starak. Dzień wcześniej w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą, odbyła się msza święta, na której niemal cały polski show-biznes oddał hołd biznesmenowi. Po raz pierwszy od jego tragicznej śmierci mogliśmy zobaczyć Agnieszkę Woźniak-Starak, która w ściskającym serce nekrologu, dzień wcześniej pożegnała swojego ukochanego męża. O tym przeczytacie TUTAJ! Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka!

Dzisiaj 30 sierpnia, uroczystość pogrzebowa z Warszawy przeniosła się na Mazury. Piotr Woźniak-Starak ma spocząć w miejscu, które kochał najbardziej!

Mazury były jego ostoją, jego miejscem na ziemi, które kochał najbardziej na świecie. To tam spotykał się z przyjaciółmi, odpoczywał i ładował baterie na następne przedsięwzięcia.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka.

Jak donosi “Super Express” zaraz po godzinie 8 rano zaczęto przygotowania do uroczystości pogrzebowych. Na miejscu po godzinie 10 rano helikopterem przyleciała najbliższa rodzina producenta filmowego. Zaraz po tym na posesji Staraków wylądowało pięć kolejnych helikopterów. Bliscy Piotra przylecieli z Warszawy, gdzie miejsce miała wczorajsza msza.

“Super Express” mając swojego wysłannika, donosi, że w uroczystościach pogrzebowych weźmie udział mało osób. Rodzina chce pożegnać Piotra w gronie najbliższych mu osób. Uroczystości żałobne mają się rozpocząć około godziny 15.

Piotr Woźniak-Starak według informacji, które podawały media ma być pochowany na terenie posiadłości rodziny Staraków. Pojawiła się jednak informacja, że sanepid nie wyraził zgody na taki pochówek poza miejscem do tego przeznaczonym.

“Warmińsko-Mazurski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informuje, że nieprawdziwe są wszelkie medialne doniesienia mówiące o tym, że rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka dostała specjalne zezwolenie, żeby pochować go na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach. Takiej decyzji nie podjęła ani powiatowa, ani wojewódzka stacja sanepidu”.

Pomimo tego, jak wiemy, Piotr spocznie na swoich ukochanych Mazurach.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej