Pola Płowiak: [The Voice Kids 6, wiek, Instagram]

13 kwietnia 2023
Przez: : W.M.

Pola Płowiak jest finalistką 6 edycji The Voice Kids, która walczyć będzie o zwycięstwo w drużynie Cleo. Kim jest, ile ma lat i co lubi robić na co dzień Pola z The Voice Kids?

Pola Płowiak: wiek

Pola Płowiak, uczestniczka 6. edycji programu The Voice Kids, ma 14 lat i jest prawdziwą marzycielką. Kocha przyrodę i wszystko, co z nią związane. Już w wieku 7 lat rozpoczęła swoją przygodę z muzyką. Obecnie uczy się śpiewu w Centrum Kształcenia Muzycznego – Kuźnia Talentów w Zielonej Górze. Oprócz śpiewania, Pola gra również na ukulele i chciałaby również nauczyć się gry na okarynie.

Wolne chwile uczestnika The Voice Kids lubi spędzać na spacerach ze swoim pieskiem o imieniu Rapsik. Marzy o tym, że w przyszłości zostanie realizatorem dźwięku i będzie mieć swoje własne studio nagrań. Pola jest ambitna i zafascynowana światem dźwięku i muzyki.

The Voice Kids 6

Na antenie TVP2 25 lutego rozpoczął się najnowszy sezon programu The Voice Kids. W składzie trenerów ponownie znaleźli się Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Pierwszym etapem castingu były Przesłuchania w Ciemno, podczas których trenerzy musieli wyłonić utalentowanych uczestników do swoich drużyn.

Po Przesłuchaniach w Ciemno, uczestnicy drużyn wszystkich trenerów rywalizują ze sobą w kolejnych etapach, takich jak Bitwy oraz Sing-offy. Tylko trójka najlepszych wokalistów z każdej drużyny awansuje do finału. To intensywny i emocjonujący proces, w którym młodzi uczestnicy dają z siebie wszystko, by zdobyć serca trenerów i publiczności, i sięgnąć po tytuł zwycięzcy The Voice Kids.

Pola Płowiak jest jedną z trzech finalistów w drużynie Cleo. Podczas Przesłuchań w Ciemno 14-latka zaśpiewała utwór “You are always on my mind” i odwróciła wszystkie trzy fotele trenerów. Pola swoją przygodę w The Voice Kids postanowiła kontynuować w drużynie Cleo. Czy sięgnie po tytuł najlepszego uczestnika 6 edycji The Voice Kids i wygra? Przekonamy się, oglądając kolejne odcinki talent show.

Zobacz także: Kim jest Miłosz Zarzeka z the Voice Kids?

Pola Płowiak: Instagram

Nie wiadomo, czy Pola z The Voice Kids 6 prowadzi swój profil na Instagramie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez THE VOICE KIDS (@thevoicekidstvp)

źródło: TVP/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej