Pola Wiśniewska – nowa żona Michała Wiśniewskiego [kim jest, wiek]

8 lipca 2020
Przez: : KS

Pola Wiśniewska to nowa partnerka życiowa popularnego wokalisty zespołu Ich Troje – Michała Wiśniewskiego. Ich związek wzbudził duże zainteresowanie w mediach, głównie dlatego, że zaczął się bardzo szybko po poprzednim małżeństwie mężczyzny. Jeśli chcecie dowiedzieć się, kim jest jego nowa wybranka, koniecznie przeczytajcie artykuł poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Pola Wiśniewska: wiek

Wokalista zapowiadała, że nie ujawni tożsamości swojej kolejnej partnerki życiowej publicznie. Jednakże, niedawno na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym towarzyszy mu właśnie świeżo upieczona Pani Wiśniewska. Jak na razie, na jej temat wiadomo niewiele. Można domyślać się, że jest w podobnym wieku, co artysta. Jej pasją jest fotografia, w której stawia zazwyczaj na czarno-białe artystyczne ujęcia.

Michał i Pola Wiśniewscy

Okazuje się, że historia ich związku jest bardzo zaskakująca. Mianowicie, poznali się za pośrednictwem portalu społecznościowego, na którym Wiśniewski miał okazję pozostać anonimowy. Szybko okazało się, że przypadli sobie nawzajem do gustu i umówili się na spotkanie. Na pierwszej randce towarzyszyły im psy, których oboje są wielbicielami. Z długich rozmów wynikło, że kobieta też ma za sobą nieudane małżeństwo i tak samo jak wokalista Ich Troje czworo dzieci. Tak więc, teraz mają okazję spotykać się w znacznie większym gronie.

Pola i Michał Wiśniewski: ślub

O zakończeniu poprzedniego małżeństwa Wiśniewskiego dowiedzieliśmy się w marcu 2019 roku, natomiast o zaręczynach z Polą już kilka miesięcy później. Pół roku później para zawarła już związek małżeński. Co ciekawe, ceremonia odbyła się w ich ogródku, a wśród osób towarzyszących ich w tym szczególnym dniu, znalazły się tylko ich najbliżsi. Być może spowodowane to było również niecodziennymi warunkami, w których trzeba było funkcjonować z uwagi na panującą na świecie pandemię.

Pola Wiśniewska: Instagram

Piąta żona Michała Wiśniewskiego prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @wisniewska_pola, a jej aktywność śledzi tam na chwilę obecną ponad tysiąc użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej