Polka podająca się za Madeleine McCann jest po testach DNA! „Julia została z pewnością przemycona do Polski”

16 marca 2023
Przez: : M.J

Na temat 21-letniej Polki twierdzącej, że jest zaginioną przed laty Madeleine McCann, huczy w mediach od dawna. Julia Faustyna jest już po testach DNA i wiele wskazuje na to, że niebawem ta zagmatwana sprawa może się wyjaśnić.

21-letnia Julia wzbudziła zainteresowanie swoją osobą, kiedy opublikowała w sieci serię filmików i zdjęć twierdząc, że jest poszukiwaną od lat dziewczynką. Polka jest wręcz przekonana, że może być Madeleine McCann.

Przypomnijmy, że McCannowie wraz z grupą przyjaciół przebywali w kompleksie apartamentów turystycznych w miejscowości Praia da Luz. Wieczorem 3 maja 2007 roku, Kate i Gerry zostawili swoją trójkę dzieci – Madeleine oraz jej rodzeństwo – w apartamencie i udali się na kolację z przyjaciółmi do pobliskiej restauracji. Gdy wrócili, okazało się, że Madeleine zniknęła. Właściciel kompleksu przeprowadził natychmiastowe przeszukanie, ale dziewczynki do tej pory nie udało się odnaleźć.

Julię od jakiegoś czasu wspiera w jej działaniach prywatna pani detektyw, która także jest jasnowidzką. Dr Fia Johansson jest przekonana o prawdomówności 21-latki. Co więcej, to właśnie ona zabrała Julię do Stanów Zjednoczonych, kiedy w Polsce dziewczyna zaczęła otrzymywać groźby śmierci.

ZOBACZ TAKŻE: Polka mówiąca, że jest Madeleine McCann uciekła z Polski! Zaskakujące informacje

Polka podająca się za Madeleine McCann jest po testach DNA / fot. Instagram.

Nie da się ukryć, że cała sprawa jest dość zagmatwana. Jedynym wyjście wydają się być testy DNA, którym jak się okazuje, 21-latka właśnie się poddała.

Polka podająca się za zaginione dziecko mówi prawdę?

Magazyn The Sun poinformował, że Julia oddała już próbki do testów DNA. Zgodę na badanie wyrazili także rodzice zaginionej dziewczynki. Jak przekazała dr Fia Johansson, nie zamierza rezygnować ze śledztwa w sprawie swojej podopiecznej.

“Jeśli wyniki wykażą, że jest Brytyjką lub pochodzi z tego obszaru, będziemy kontynuować śledztwo w sprawie Madeleine McCann”

Co więcej, pani detektyw jest przekonana, że Julia w dzieciństwie została przemycona do Polski. Dodała także, że z pewnością nie jest biologiczną córką swoich rodziców.

“Mamy wiele dowodów, które wskazują, że Julia została z pewnością przemycona do Polski z innego kraju przez międzynarodową grupę, zajmującą się handlem seksualnym. Wciąż prowadzimy dochodzenie, ale Julia zdecydowanie nie jest biologiczną córką swoich rodziców z Polski”

ZOBACZ TAKŻE: Rodzina 21-latki podającej się za zaginioną Madeleine McCann zabrała głos – „prosiliśmy, by przestała”

Na wyniki testów DNA będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Choć w tej sprawie nie brakuje niejasności, to nie da się ukryć, że wiele osób czeka na rozwikłanie tej kryminalnej zagadki.

Źródło: msn.com / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej