Polski miliarder nie szczędził pieniędzy na urodziny. Tyle kosztowało samo wynajęcie willi! SZOK

8 lipca 2024
Przez: : W.M.

Urodziny polskiego miliardera Pawła Marchewki trwały aż przez trzy dni, a polscy celebryci zadbali o to, aby w sieci znalazło się dużo nagrań i zdjęć z tego wydarzenia. Jak donoszą media, wynajęcie położonej we Francji willi, kosztuje fortunę.

W ubiegły weekend, media społecznościowe i portale internetowe rozbrzmiewały informacjami o imponujących urodzinach Pawła Marchewki, polskiego miliardera i założyciela Techlandu. Wydarzenie, które odbyło się w Francji, trwało trzy dni i przyciągnęło uwagę nie tylko ze względu na występ znanego zespołu Black Eyed Peas i Nicole Scherzinger, ale również obecność wielu znanych postaci z polskiego show-biznesu.

Urodziny polskiego miliardera

Marchewka, który znany jest z rozwijania swojej firmy w sektorze technologicznym, zdecydował się na organizację urodzin w willi, która niegdyś należała do słynnego projektanta Pierre’a Cardina. Willa, zlokalizowana na Lazurowym Wybrzeżu, słynie z luksusowych warunków oraz spektakularnych widoków na Morze Śródziemne. Posiadłość oferuje nie tylko wyjątkową architekturę, ale i liczne udogodnienia takie jak dwa baseny, sala balowa czy amfiteatr, co z pewnością czyni ją idealnym miejscem na tego typu okoliczności.

Ile kosztowało wynajęcie willi?

Zdaniem portalu Pudelek, wynajęcie takiej willi to niemały wydatek, a dokładnie około 130 000 złotych za tydzień, a Marchewka, którego fortuna szacowana jest obecnie na 7,8 miliarda złotych, nie szczędził środków na organizację imprezy. Oprócz wynajmu, znaczące środki zostały przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z organizacją imprezy, w tym zapewnienie występów gwiazd i transportu gości.

Wśród których znaleźli się Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan, Magda Pieczonka, Agnieszka Woźniak-Starak CZY Krzysztof i Paulina Piątkowie mieli okazję doświadczyć wyjątkowej atmosfery i uczestniczyć w gali, która z pewnością na długo zapadnie w ich pamięci.

Urodziny Pawła Marchewski, fot. Instagram
Urodziny Pawła Marchewski, fot. Instagram
Urodziny Pawła Marchewski, fot. Instagram
Urodziny Pawła Marchewski, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej