Połącz się z nami

Popek zawalczy w Fame MMA 7 – zmierzy się z uczestnikiem „Warsaw Shore”!

Popek zawalczy w Fame

News

Popek zawalczy w Fame MMA 7 – zmierzy się z uczestnikiem „Warsaw Shore”!

Popek zawalczy w Fame MMA 7! Plotki, że lider grupy Gangu Albanii stoczy walkę z Marcinem Najmanem czy Stiflerem pojawiły się już kilka tygodni temu. Z kim rzeczywiście będzie rywalizował Popek?

Popek, a tak właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw urodził się 2 grudnia 1978 roku w Legnicy. Jest raperem, muzykiem, aktorem, liderem grupy Gang Albanii i zawodnikiem MMA wagi ciężkiej. Jest dosyć kontrowersyjną postacią, głównie z powodu charakterystycznego wyglądu – na swoim ciele ma wiele tatuaży, ma także wytatuowane na czarno gałki oczne oraz skaryfikacje na twarzy. Co ciekawe, Popek wystąpił w jednej z edycji programu „Taniec z gwiazdami.

W 2007 opuścił Polskę i udał się do Wielkiej Brytanii, ponieważ był poszukiwany przez organy ścigania za kradzież z włamaniem. 6 lat później nakaz uchylono. Prywatnie Paweł związany jest z Katarzyną, z którą wychowuje dwójkę dzieci: córkę Julię i syna Borysa.

View this post on Instagram

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

Zobacz także: Popek nagrał piosenkę o koronawirusie!

Popek zawalczy w Fame MMA 7!

Popek wystąpi w Fame MMA 7! O powrocie „Króla Albanii” krążyło wiele plotek jak i spekulacji z kim zmierzy się w oktagonie. Szef FAME MMA, Krzysztof Rozpara w rozmowie z „Super Expressem” rozwiał wszelkie wątpliwości. Okazuje się, że Paweł stoczy walkę z jednym z najpopularniejszych uczestników „Warsaw Shore”, czyli Stiflerem! Wielu osobom może wydawać się, że różnica wagi między mężczyznami jest znaczna, jednak Stifler w ostatnich miesiącach miał przybrać na wadze, przez co różnica nie jest aż tak znacząca.

Na profilu Popka pojawiło się mnóstwo komentarzy od jego fanów, którzy mocno trzymają kciuki za jego wygraną. Czytamy:

„Team Popek!”

„Dasz radę 😁”

„Powodzenia 👊”

Warto przypomnieć, że gala Fame MMA 7 odbędzie się już 5 września. Najprawdopodobniej zmagania uczestników będzie mogła obserwować nieduża liczba kibiców. Jeżeli chodzi o walkę kobiet, już 2 sierpnia zostaną ogłoszone zawodniczki.

Jak myślicie, kto wygra walkę?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry