Połącz się z nami

Popis Charlotte na regatach! Reakcja Kate Middleton uratowała sytuację! [filmik]

Royal baby

Popis Charlotte na regatach! Reakcja Kate Middleton uratowała sytuację! [filmik]

Córka Kate i Williama po raz kolejny udowodniła, że jest zdecydowanie najbardziej nieokiełznaną członkinią rodziny królewskiej! Jak wiadomo, dzieci potrafią rozbawić do łez i to w najmniej spodziewanych sytuacjach! Teraz to mała Charlotte jest na językach wszystkich! Zobaczcie!

Księżna Kate i książę William pokazali się ostatnio wraz z dziećmi na królewskich regatach. Jak to zazwyczaj bywa, to właśnie dzieci przykuły uwagę licznie zgromadzonej publiczności, a popis Charlotte na regatach stał się prawdziwym hitem internetu! Zobaczcie, co zrobiła córka Kate i Williama!

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=RskT4eYayFg

Para książęca Cambridge wzięła udział w królewskich regatach „King’s Cup”. Małżeństwo rywalizowało ze sobą na osobnych łodziach, a największymi kibicami miały być ich dzieci, czyli George i Charlotte.

Nie da się ukryć, że tego typu imprezy w Wielkiej Brytanii cieszą się ogromną popularnością. Zawsze tam, gdzie pojawia się któraś z osób z rodziny królewskiej, jest bacznie obserwowana przez fotoreporterów. Każda rozmowa, gest czy uśmiech nie ujdą ich uwadze. Teraz jak się okazało, całe show skradła córka Kate, a reakcja księżnej jest fenomenalna!

Zobaczcie popis Charlotte na regatach!

Już nie raz mogliśmy się przekonać, że córka Kate i Williama ma niezły charakterek i nie boi się go publicznie pokazywać. Kiedy podczas regat książęca para pojawiła się w oknie nad sceną, gdzie wręczane były nagrody, miejsce miała przezabawna sytuacja!

Kate chciała zachęcić swoją córeczkę, aby ta pomachała wiwatującemu tłumowi. Najwidoczniej Charlotte nie miała w tym momencie na to ochoty i zamiast pomachać poddanym, ta pokazała im język!

Na szczęście fani rodziny królewskiej doskonale rozumieją, że Charlotte jest tylko 4-letnią dziewczynką i wszyscy wybuchnęli śmiechem. Reakcja Kate również nie pozostawia złudzeń, że to, co wykonała jej córka, nieco ją zmieszało, jednak w porę zareagowała i nie pozwoliła maję Charlotte na więcej tego typu zachowań!

Jak wiadomo to nie pierwszy raz, kiedy córka książęcej pary pokazała język. Podczas ceremonii ślubnej jej wujka Harry’ego i Meghan Markle również skorzystała z okazji i wykonała ten lubiany przez nią gest!

Jak widzimy, mała księżniczka już od samego początku pokazuje, że ma niezły charakterek i na pewno nie da sobie wejść na głowę!

Was też rozbawił popis Charlotte na regatach?

Kontynuuj czytanie
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Royal baby

Do góry