Połącz się z nami

Ruszyły castingi do nowej edycji „Mam Talent”. Jakie zmiany czekają na uczestników i widzów?

Mam Talent powraca

News

Ruszyły castingi do nowej edycji „Mam Talent”. Jakie zmiany czekają na uczestników i widzów?

To już pewne kultowy Mam Talent powraca na ekrany naszych telewizorów jesienią. Właśnie ruszyły castingi do show. Czym zatem zaskoczy 13. edycja programu? Jakie zmiany czekają widzów i uczestników? Jak dostać się do programu? Zobaczcie!

Mam Talent

Mam Talent gości na naszych ekranach od lat. Celem programu jest wyłonienie zwycięzcy spośród osób, które zgłosiły się do zaprezentowania swojego talentu. Premiera programu w TVN odbyła się bowiem 13 września 2008 roku i jak dotąd wyemitowanych zostało już 12 edycji. Przez ten czas format zyskał rzeszę fanów, którzy z uporem śledzili talenty kandydatów. Ten program to jednak nie tylko możliwość zobaczenia niezwykłych talentów, ale także ogromne widowisko z masą emocji i historiami ludzi.

W pierwszych trzech edycjach w jury zasiadali Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki. W kolejnych dwóch Wojewódzkiego zastąpił Robert Kozyra, a od 6. edycji jurorem był Agustin Egurrola. Każdą z edycji zaś do tej pory prowadził duet Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Zobacz także: Wygrała „Mam talent” mając 12 lat. Teraz jest nie do poznania!

Wśród zwycięzców programu są takie znane postaci, jak Melkart Ball, Marcin Wyrostek i Magdalena Welc. Dzięki programowi swoją karierę zaczynali też Kamil Bednarek, Sound’n’Grace czy AudioFeels.

Mam Talent powraca. Ruszyły castingi!

Program zakończył się rzczywiście na 12. edycji jesienią 2019 roku. W roku 2020 zaś program nie pojawił się na antenie w związku z pandemią koronawirusa. Teraz jednak widzowie doczekali sie jego reaktywacji . Stacja TVN ogłosiła, start castingów online do jego nowej edycji.

Trzeba jedynie zrobić zdjęcie, a takzę nagrać filmik z prezentacją swojego talentu oraz filmik, w którym trzeba trzeba się zaprezentować opowiadając o sobie. Nastepnie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostepny na oficjalnej stronie internetowej programy.

Dla tych, którzy chcieliby zaprezentowac swoje możliwości trafia się zatem teraz ogromna sznsa, która potrwa do 15 lipca.

Czym zaskoczy 13. edycja show?

Na tych, którzy dostana sie do programy, czekają spore zmiany. W nowej edycji ma pojawić się bowiem Platynowy przycisk, który odpowiednią osobę z półfinałów na żywo przeniesie bezpośrednio do finału. Ma zostać wprowadzona również Dzika karta, jako przepustka do finału dla tych, którzy odpadli, a zdobyli największą liczbe głosów telewidzów.

Zmiany to nie tylko kilka nowych zasad, ale przede szytkim brak osób, które kojarzone z programem były przez ostatnie lata. Jak wiemy w show zabraknie jednego z prowadzących. Jak pamiętamy Szymon Hołownia pożegnał się z programem i zajął się polityką. Nie zobaczymy również Agustina Egurroli, który postanowił zmienić stacje na TVP.

Zobacz także: Szymon Hołownia odchodzi z Mam Talent.

Kto zastąpi wspomnianych dwóch panów w nowej edycji? Tego jeszcze nie wiadomo!

Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie. Czekacie na nowa edycję Mam Talent?

Źródło: Instagram Mam Talent! TVN

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry