Połącz się z nami

Powraca największe modowe show w Polsce! Producenci mają dla nas niespodziankę!

Rozrywka

Powraca największe modowe show w Polsce! Producenci mają dla nas niespodziankę!

Stacja TVN zapowiedziała kolejną edycję największego modowego show w Polsce „Top Model”. Castingi do programu ruszyły już w ten weekend, a producenci ogłosili niespodziankę, która może zaskoczyć fanów modowego programu. Czym zaskoczą nas tym razem?

Stacja TVN już jakiś czas temu ogłosiła, że na naszych ekranach pojawi się już ósma edycja „Top Model”. Modowe show powróci już jesienią 2019 roku, co oznacza, że jeszcze chwilę musimy się uzbroić w cierpliwość. Jednak już teraz ruszyły castingi, na których w niezmienionym składzie, w jury zasiądą, Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Właśnie oni, już 14 kwietnia wyruszyli na poszukiwania przyszłych gwiazd świata mody. Kandydaci, którzy zdecydują się na udział w programie, będą musieli zachwycić tę czwórkę zarówno swoim wyglądem, jak i niebanalną osobowością i jak zawsze nad całością czuwać będzie niezawodny Michał Piróg, który od ośmiu edycji jest dobrym duchem i najlepszym przyjacielem wszystkich osób biorących udział w show.

Jak się okazało w tym sezonie „Top Model”, na fanów czeka wielka zmiana. Producenci programu poinformowali, że w tej edycji będzie obowiązywało całkiem nowe logo, które już pojawiło się na oficjalnej stronie programu.

„Oto nasze nowe logo. Jak Wam się podoba w skali od 1 do 10?” – zapytali fanów programu.

Opinie fanów show są podzielone. Jednym nowe logo przypadło do gustu i nie kryją swojego zachwytu w komentarzach pod zdjęciem.

„100000!!”, „Mega”, „Powiew świeżości”.

Jednak są i tacy, którym nowy szyld w ogóle nie przypadł do gustu i nie kryją swojego niezadowolenia z tej zmiany.

„Daje 0, bo TM to tylko i wyłącznie skrót od Tomaszów Mazowiecki”, „Wcześniejsze było lepsze”, „Jak dla mnie bardzo słabe”.

Jeszcze jedną niespodzianką, jaką mają dla nas producenci show, jest casting internetowy dla osób, które nie mogą pojawić się na żadnym z czterech castingów. Bez wątpienia stacja TVN poszła z duchem czasu, dlatego poszukiwania kolejnej gwiazdy „Top Model” zostaną przeprowadzone online, a ten casting ruszył już 31 marca 2019 roku. Poniżej zobaczcie daty i miasta wszystkich castingów!
12 maja 2019- Gliwice
18 maja 2019- Gdańsk
25 maja 2019- Warszawa

Wszystkim zainteresowanym na wzięcie udziału w programie życzymy powodzenia i trzymamy mocno kciuki! Kto wie, może właśnie ktoś z Was powtórzy sukces Karoliny Pisarek, Radka Pestki, Patryka Grudowicza czy Kasi Szklarczyk i zostanie nowym „Top Model”?!

A jakie jest Wasze zdanie na temat nowego logo programu?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry