Połącz się z nami

Powraca „Projekt Lady”! Zobaczcie uczestniczki tej edycji i jakie zadania na nie czekają !

Rozrywka

Powraca „Projekt Lady”! Zobaczcie uczestniczki tej edycji i jakie zadania na nie czekają !

„Projekt Lady” doczekał się już czwartej edycji. Na antenie TVN, już 20 maja będziemy mogli poznać trzynaście nowych uczestniczek. Na pewno będzie to bardzo mocna grupa silnych osobowości, a mentorki nie będą miały łatwej drogi do przejścia, żeby zrobić z nich damy. Jak tym razem prezentują się uczennice szkoły w Rozalinie? Zobaczcie!

W XIX-wiecznym pałacyku w Rozalinie już po raz czwarty pojawi się trzynaście nowych twarzy. „Projekt Lady” jest uważany jako program eksperymentalny i ma on za zadanie, pomóc odmienić życie krnąbrnych dziewcząt. Producenci stwierdzili, że tym razem wybór uczennic przeszedł ich najśmielsze oczekiwania i jak twierdzą po raz pierwszy jest to tak silna grupa wielu osobowości. Po raz pierwszy również, wśród nich znajdą się dziewczęta innych narodowości! W programie chciały wziąć udział również dziewczyny, które na co dzień mieszkają poza granicami naszego kraju, między innymi w Holandii czy Wielkiej Brytanii. Wszystko zapowiada, że będzie to na pewno wyjątkowa edycja.

View this post on Instagram

A dzisiaj post poświęcony mojej Gosi ? Jak już zauważyliście Gosia bierze udział w znanym reality show Projekt Lady emitowanym na kanale TVN ? Z początku, kiedy pojechaliśmy na pierwszy casting na który została zaproszona po wysłaniu swojego zgłoszenia, nie brałem tego na poważnie, nie spodziewałem się że to na prawdę się stanie, że to już się dzieje! Zwłaszcza po tym, jak sama wychodząc po castingu była przekonana, że nie przejdzie dalej bo jest „za grzeczna”. Chociaż ja wciąż przeczuwałem, że z swoją wyjątkową osobowością się dostanie! ? Mimo wszystko po miesiącu zaskoczyła mnie kiedy powiedziała, że "jej nowa bluzka jest w kolorze mundurku, który już niedługo będzie musiała założyć". Początkowe niedowierzanie stało się faktem! Ja się cieszę, że Gosia się tam dostała, bo jest to przygoda życia i ciekawe doświadczenie. Jak sama ona powiedziała poznała tam ogrom fantastycznych ludzi! Ta szkoła savoir vivre przyda jej się z pewnością, żeby podnieść poziom cierpliwości bo jej brak to chyba jej największy problem. Jak jednak będzie wyglądać ta przygoda? Dowiecie się już 20 maja na TVN. A już za kilka dni zaczynamy kolejną wspólną przygodę: EUROTRIP + kawałek Afryki ? Jesteście ciekawi nadchodzących przygód? #projektlady #projektlady4 #tvn #realityshow #tvshow #savoirvivre #schoolgirl #malgorzatarozenek #palacrozalin #eurotrip #adventure #podróże #wheelchairtravel #wheelchairlife #niepełnosprawność #travelcouple

A post shared by ❥ ????? ? ???????? (@ona_i_kulawy) on

Po trzech już edycjach show, dziewczęta przychodzą do programu coraz lepiej przygotowane, ponieważ wiedzą już czego mogą spodziewać się po swoich mentorkach. Jednak dr Irena Kamińska-Radomska nie zamierza obniżać im poprzeczki i przygotowała dla uczennic jeszcze bardziej wyrafinowane zadania oraz więcej egzaminów. Jak do tego pory bywało, dziewczęta raz w tygodniu były sprawdzane i weryfikowane przez mentorki, jednak tym razem będziemy świadkami niezapowiedzianych sprawdzianów i testów ich umiejętności. Do programu zostanie zaproszona większa liczba ekspertów i specjalistów. Jak możemy się również dowiedzieć, dziewczęta coraz częściej będą opuszczały mury pałacyku, aby na bieżąco sprawdzać swoje nabyte umiejętności.

W tej edycji po raz pierwszy nie będzie dnia w SPA, podczas którego dziewczyny mogły się wyluzować i dać upust swoim emocjom. Zamiast błogiego lenistwa, producenci przygotowali dla nich SURVIVAL. Nocleg w lesie będzie dla niektórych z nich szokującym przeżyciem. W każdej edycji byliśmy świadkami nauki tańca. Tym razem będzie ona zakończona nietypowym egzaminem. Jakim? Będą musiały wziąć udział w turnieju tanecznym razem z profesjonalnymi tancerzami. Na pewno będzie to dla nich nie lada wyzwanie.

Mentorka Tatiana Mindewicz-Pułacz pomoże im uwierzyć w siebie oraz pomoże im w walce ze swoimi słabościami i kompleksami, a Małgosia Rozenek-Majdan nadal będzie ich „dobrym duchem”. Będzie ona obecna w ich codziennym życiu oraz posłuży im pomocnym ramieniem, kiedy będą miały chwilę zwątpienia. Również w tej edycji będziemy mogli zobaczyć poprzednie uczestniczki, które opowiedzą nam, co zmieniło się po programie i jak teraz sobie radzą.

Na pewno największą niespodzianką będzie ich wyjazd na MALTĘ! Zostaną tam ugoszczone przez jedną z najważniejszych arystokratycznych rodzin w Europie. Tak jak w poprzednich edycjach, z tej podróży wrócą tylko trzy dziewczyny, które zawalczą w odcinku finałowym o główna nagrodę! Kreację na finał przygotuje dla nich niezastąpiona Viola Piekut.

Poprzednie edycje programu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zapewne będzie tak i w tym przypadku! Główną wygraną jest trzymiesięczne stypendium w prestiżowej szkole językowej w Wielkiej Brytanii! Finałowy odcinek programu został już nagrany, jednak my dowiemy się, która z dziewcząt sięgnęła po tytuł za jakiś czas!

Nie możecie się już doczekać kolejnej edycji show? 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry